Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Hej
    Pragne poinformowac wszystkich uczestników forum z olbrzymimi kłopotami jakie mam z wypłata pieniedzy z firmy U. i przestrzegac przed tą "firma"

    Dawno temu załozyłem konto na U.
    Od 2 lat nie korzystałem z ich konta a poniewaz cały czas miałem fudusze postanowiłem przelac je z powrótem na konto Moneybookers. (ok450 zł)

    1. Złozyłem zlecenie na wypłate funduszy i czekam.
    2. Po 2 miesiacach ponaglam, panienka odpisuje - proszę przesłac scany dokumentów.
    3. Przesyłam scan D.Os i Pr. Jazdy.
    4. chca jeszce umowe z bankiem - nie wiem po co? Wysyłam. W miedzyczasie konto zostaje zablokowane.
    5. Panienka odpisuje, ze musi byc jescze dokument z adresem.
    6. Jest problem bo nie jestem nigdzie zameldowany i informuje o tym.
    7. Oni cały czas odpisuja ze potrzebują rachunku z adresem zameldowania. Adres który podałem podczas zakładania konta jest dawno nieaktualny, obecnie nie jestem nigdzie zameldowany. Nie rozumie panienka tego. Wymiana maili trwa.
    8. Dzwonie tam, ustalamy ze z banku wezme pisemko ze mam konto w baku i mieszkam gdzies tam (jak zakładalem konto w banku tez nie byłem zameldowany ale w dok. maja adres do korespondencji)
    9. Wysyłam im pisemko z banku, chca jesczse zrzut z konta Moneybokers. Wysyłam profil.
    10. Odpisuja ze to za mało, nie wsztstko widac. Chca miec zrzut z adresem mailowym, przy nim widac stan konta!!!!!!!!!!!!!!!! Wysyłam.
    11. W koncu odpisuja ze jest ok i dokumenty ida do działu weryfikacji i jak bedzie ok przesla pieniadze.
    12. Okres swiateczno-noworoczny. Czekam.
    13. Mija miesiac od ostatniej korespondencji, pisze do nich.
    14. Panienka odpisuje ze konto zostało odblokowane i moge ponownie złozyc zlecenie wypłaty!!!!!!!!!!!! i przeprasza za długi okres realizacji zlecenia (po raz pierwszy)
    15. Wchodze na moje konto, odblokowane ale w opcjach wypaty nie ma mozliwosci wysłania funduszy na MB, wiec po co im były zrzuty z mojego konta???????!!!!!!!!!!!???????
    16. Robie zlecenie przelewu do banku.
    17. Wyskakuje napis, przepraszamy pojawił sie problem z twoja transakcja. Wejdz na strone główna. Chce wejść. Strona glówna nie dziala!!!!

    Wsztstko trwa juz prawie pół roku!!!!!!! Tylko 450 zł a taki problem


    PRZESTRZEGAM WIEC PRZED KORZYSTANIEM Z TEJ FIRMY BUKMACHERSKIEJ.

    Pozdrawiam

    Moonspell
    12.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Zrob minimalny depozyt z MB i wtedy bedziesz mogl wyplacic na mb.

  3. #3
    Ale jak mam od 5 miesiecy klopot z wyplata 450 zl to im juz nawet zlotowki nie wysle!!!!
    Przesle bezposrednio do banku (ale z tym tez chyba klopot)

    Z kilku pokerroomow wyplacalem kase ale TAAAAAKICH problemow nie mialem nigdy.


    Poza tym totalna zlewka z ich strony. Jak ich nie ponagle to sami nie napisza!!!

    Jak oni funkcjonuja!!!??????!!!!

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    No ostatnio cos sie opuscili w ratingu kiedys sprawniej działali.

  5. #5
    Witam.

    Kontaktowałam się z Biurem Obsługi Klienta w Pana sprawie. Był Pan informowany trzykrotnie o konieczności przesłania wymaganych dokumentów. Po czym, kiedy w końcu je otrzymaliśmy, okazało się, że nie jest to komplet wymaganych kopii. Otrzymaliśmy jedynie dowód osobisty z 3 dokumentów, o które prosiliśmy. Resztę przesłał Pan pod koniec grudnia.

    Przepraszamy za opóźnienia w sprawie sprawdzenia dokumentów i realizacji wypłaty. Jednak jak sam Pan widzi, wina nie leży tylko i wyłącznie po stronie Unibet.

    Z poważaniem,
    Dominika - Unibet

  6. #6
    Pani Dominiko

    Jeżeli odpowiada Pani w obronie firmy U. to przynajmniej niech Pani nie podaje nieprawdziwych faktów. Ja w swoim poście w pkt wyszczególniłem Wasze winy.
    5 miesiecy to lekka przesada!! Jest nieprawda ze otrzymaliscie tylko dowód osobisty!!!!

    Prosze niewprowadzac w bład forumowiczów

    Z powazanie
    Moonspell

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    pusccie mu te 400zł bez dokumentow bo chłopak wyjdzie z siebie

  8. #8
    Tak, początkowo otrzymaliśmy dowód osobisty i prawo jazdy, o które nawet nie był Pan proszony. Ostatni potrzebny nam dokument dostaliśmy bodajże 21 grudnia a przypomnę Panu, że otrzymał Pan maila z prośbą o przesłanie dokumentów 18 lipca. Naprawdę nie podaję nieprawdziwych faktów.

    Więc, to że sprawa się ciągnęła kilka miesięcy, to nie jest do końca wina Unibet. Gdyby przesłał Pan wszystkie dokumenty, o które prosiliśmy od razu nie byłoby takich problemów, sprawa zostałaby zamknięta w lipcu! I doskonale Pan sobie zdaję z tego sprawę. Jednocześnie przepraszam w imieniu Unibet za tak długie oczekiwanie na rozwiązanie sprawy.


    Z poważaniem,
    Dominika - Unibet

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    własnie dostalem takiego samego maila z unibet choc juz wczesniej nieraz robilem tam przelewy przez neteler...
    chyba troszke wam sie popierdolilo oto fragment maila:
    "Ponownie proszę o przesłanie kserokopii lub skanów obu stron dowodu osobistego właściciela konta w Unibet, zrzut z profilu konta Neteller i dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania. Dokumentem takim może być rachunek za gaz, energię, telefon stacjonarny, rachunek bankowy pokazujące dane właściciela konta Unibet i numer rachunku bankowego oraz poświadczenie zameldowania z Urzędu Miasta" moze jeszcze skan profilu na facebooku i numer buta - what the fuck. Rozumiem gdyby to byla moja pierwsza transakcja czy cos, ale po co te wszystkie dokumenty nie wiem i prosze o odpowiedz

  10. #10
    Witam.

    Każdy Klient zarejestrowany w Unibet musi zostać zweryfikowany poprzez przesłanie odpowiednich dokumentów wcześniej czy później. W kążdym przypadku jest to kopia obu stron dowodu osobistego, potwierdzenie adresu zamieszkania oraz, w zależności od sposobu dokonywania wpłat i wypłat, dowód, że jest Pan właścicielem bądź konta bankowego, MB, NT bądź też karty płatniczej.

    Proszę zauważyć, że jest to standardowa procedura wszystkich firm bukmacherskich. Wymaga tego licencja, na postawie której działamy.

    Bardzo proszę wysłać mi na priv numer konta a skontaktuję się z Panem mailowo.


    Pozdrawiam serdecznie,
    Dominika - Unibet