Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    8
    witam,
    w roznego rodzaju turniejach live mozna sie zglosic podajac dzien eliminacji w ktorym chce sie wystapic, najczesciej 1A i 1B.
    jakie sa roznice? co one oznaczaja i ktore sa lepsze?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11
    Witam
    Oznaczaja one przewaznie dzien badz pore rozgrywek np : dzien 1A piatek , dzien 1B sobota. Roznic nie ma zadnych, w dniu A i B jest tyle samo zetonow i leveli.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez Panczit Zobacz posta
    Roznic nie ma zadnych
    Nieprawda. To jedna z ważniejszych decyzji jaką należy podjąć przed turniejem.
    Dzięki graniu w 1A ma się więcej odpoczynku w przypadku awansu, ale też gorsze samopoczucie gdy się nie uda.
    W dniu 1B (czy dalszych, o ile są, jak np. na ME WSOPa) prawie zawsze gra więcej osób.
    Poziom w różnych dniach różni się od siebie, ale reguły nie ma; z moich obserwacji wynika, że raczej podczas 1A jest łatwiej, dlatego gdy nie ogranicza mnie transport to zawsze go wybieram.

  4. #4
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    108
    różnica ta wynika z tego, że wiekszość prosów woli zagrać w 1B bo to oznacza krótszy czas przebywania na turnieju, a co za tym idzie wiekszy współczynnik $/h, po za tym wiąże się to także z mniejszymi kosztami (mniej noclegów, posiłków itp), choć to tylko taka generalizacja bo wiadomo, że jak jakiś pros z usa przyjezdza na ept to wszystko mu jedno czy bedzie tu 6 czy 8 dni

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    8
    czy grajac w dniu 1A mam mozliwosc zagrac w dniu 1B w celu powiekszenia stacka?
    czy poprostu gram tylko w dniu 1A albo tylko w dniu 1B?

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez badugigreg Zobacz posta
    różnica ta wynika z tego, że wiekszość prosów woli zagrać w 1B bo to oznacza krótszy czas przebywania na turnieju, a co za tym idzie wiekszy współczynnik $/h, po za tym wiąże się to także z mniejszymi kosztami (mniej noclegów, posiłków itp), choć to tylko taka generalizacja bo wiadomo, że jak jakiś pros z usa przyjezdza na ept to wszystko mu jedno czy bedzie tu 6 czy 8 dni
    Ale czy będziemy mieli większe $/h grając z trudniejszymi przeciwnikami? Trudno powiedzieć.

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez rycerz_83 Zobacz posta
    czy grajac w dniu 1A mam mozliwosc zagrac w dniu 1B w celu powiekszenia stacka?
    czy poprostu gram tylko w dniu 1A albo tylko w dniu 1B?
    Wybiera się tylko jeden dzień startowy. Na nielicznych turniejach (np. widziałem takie w Austrii) po odpadnięciu w 1A można zagrać w późniejszych dniach, oczywiście ponownie płacąc wpisowe.