Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    1
    Kupie czapke pokerstars czarną z daszkiem z napisem "pokerstars.com". Czapke mozna nabyc w sklepie vip za 650 punktow fpp. Niestety nie posiadam tyle punktow i chcialem kupic ta czapke. Prosze o kontakt. Numer gg: 18896786. Dziekuję.

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    47
    Nie używam i nie zamierzam używać GG, więc piszę tutaj. Ja mam taką czapkę (czarna, full cap, X/XL, nie noszona) i jak jesteś z Krakowa to mogę Ci ją sprzedać za 150 PLN. Ale musisz być z Krakowa, bo nie chce mi się nigdzie tego wysyłać. Domyślam się, że jednak nie jesteś z Krakowa, więc przykro mi, że nie mogę Ci pomóc.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    150 PLN za 650 fpp - LOL

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    47
    Jest chyba faktem oczywistym, że za czapkę a nie za 650 FPP.

    W końcu punktów FPP nie można transferować między graczami, więc ich przeliczanie na kasę nie ma żadnego sensu.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    o em dzi
    pabianix - jak chcesz ta czapke to sie odezwij do mnie - co za zdziercy...

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    47
    Mogę Ci jeszcze dorzucić do tej czapki talię kart Poker Classic tylko musiałbyś przyjechać do Krakowa. Policzyłem 150 PLN, bo około 50 PLN kosztowałaby mnie taksówka w obie strony.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ladny melanz tam dzis w krk macie

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    47
    Nie, co Ty . Ja naprawdę mam tą czapkę i mogę ją sprzedać, tylko po prostu nie chce mi się jej nigdzie wysyłać. Ale przyznaję, że karty Poker Classic mam mocno używane hehe.

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    17
    Ta czapka jest warta 30zl fajny deal.