Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: roi - rake = 0?

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    17
    Czesc

    Gram juz w pokera dosc dlugo, nie wiem czy mam chwilowe zacmienie umyslu ale wlasnie uswiadomilem sobie jedna rzecz: na 9man sng $6.50 na stars mam roi 8% na 2k gier. Czyli na jednym turku srednio wygrywam $0.48. Rake'u za ten turek place $0.50 wiec teoretycznie przy roi 8% jestem do tylu z kasa...dobrze mysle?
    Zastanawia mnie jakim cudem roll mi rosnie, w Hemie widze ze wygralem w tych turkach ponad $1k a rake'u w sumie zaplacilem tez ponad $1k.

    Sorry jak jakas gafe strzelilem ale wyjasnijcie mi to Nie biore na razie zadnych bonusow itd, tylko stellary ale to grosze.

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    W Twoich obliczeniach 2razy placisz rake.
    Ten wyliczony ROI masz z turniejow z juz wliczonym rake (czyli z BI 6,5$). Czyli placac wpisowe 6 + 0,5 jestes na plusie srednio 0,52 centy przy ROI 8%.

    ed Jeszcze inaczej: placac za turniej 6,5$ wyciagasz z niego srednio 7,02$.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    $0.52 x 2k = $1040 zysku. roi liczone od $6.5 a nie od $6

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    I poza tymi 52 centami z każdego turnieju dodatkowo zarabiasz jeszcze na rakebacku.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    A roi masz spoko bo ja na tym mialem 9% ale próbka w HMie 1,1k

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    17
    no i wszystko jasne, dzieki

    roi moze i spoko ale mogloby byc wyzsze...jedno podejscie na $16 mialem ale nieudane, niedlugo sprobuje jeszcze raz, tam nizszy rake wiec bardziej sie oplaca

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    zmien siec bedzie rakeback tutaj umowmy sie nie masz nic.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    17
    poki co nie ma nic ale jak zaczne regularnie grac $16 to moze supernove sie uda jeszcze zrobic w tym roku, wtedy cos bedzie

    zmiane sieci juz przerabialem, bylem na UB i entrance - poziom nizszy, wiec i wyzsze roi+rakeback ale soft i traffic mnie dobijaly

    na ftp nie dostane rakebacku wiec zostaje mi stars