Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Na poczatku powiem ze gracz BB raczej tight natomiast ja dosc czesto kradlem blindy napewno raz na kolko bardzo czesto 2 razy na kolko

    Bindy 600/1200 mam 19000 i jestem na midle na BB player ma okolo 25000
    do mnie wszyscy fold kradne blindy z Q9's bet do 2500 SB fold BB call

    FLOP: Q66 (backdor do mojego koloru)
    SB liduje 2500 ja badam sytuacje i robie reraise do total 5000 SB all in mi zostaje do dorzucenia okolo 11500 do pota 38600

    Ostatecznie sprawdzilem wiedzac ze bija mnie tu tylko 4 rece A6 KQ QJ QT (watpie zeby TT i JJ nie reraisowalo mnie pre flop) z czego w przypadku Qx mam jeszcze 3 outy i 35% (nie patrzac na kalkulator ustalilem sobie ze na podzial mam okolo 30% czyli Q 4xA eewentualnie 4xK) na podzial Ogolnie BB obstawilem na semiblefa w postaci niskiego pocketa z drugiej strony nie chcialem juz grac gdy po foldzie moje M wynosilo by 6.3

    po sprawdzeniu BB robi mega kwasna mine i zamiast przewidywanego semiblefa pokazuje mi totalnego blefa z 52 turn i river blanki i Q zgarnia pota

    ODDS: 2.375 do 1 jak zrzucam to zostaje mi 11500 przy blindach 600/1200 2 stoliki w tym momencie graly
    nie bylo ante

    Przyznam szczerze ze grajac tego probebeta za 5000 na flopie nie bylem do konca swiadom ze po all inie zostanie mi do dorzucenia niecale 12000 jak bym mial do dorzucenia jakies 16000 to prawdopodobnie bym zrzucil
    Ostatnio edytowane przez Devs ; 14-01-2011 o 15:48

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Ze stackiem 16bb błędem jest otwieranie jakiejkolwiek ręki, z którą nie chcesz sprawdzić/zagrać all in. Rozumiem, że czyjegokolwiek pusha nie sprawdzasz ze swoim Q9s, także nie powinieneś tej ręki otwierać podbiciem. Albo fold, albo push przed flopem. Jeśli w grze są ante i stacki za tobą są podobnych rozmiarów - w granicach 15-22/23bb, to open push z Q9s uważam za spoko. Jednak napisałeś, że byłeś na środkowej pozycji - wtedy dla mnie jest to fold. Shipuję takie coś z CO, nie wiem jak z HJ.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    13
    Na tym stacku i tej pozycji dla mnie to jest eazy fold. Z taka karta jak bede chcial krasc blindy to gram push od CO.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Struktura tego rebuy byla tak dziwna, ze w momencie posiadania 19BB mialem sredniego stacka wiec push na tym poziomie byl wedlug mnie nie na miejscu a BB z ktorym sie starlem w tym rozdaniu byl jednym z wyzszych stackow (napewno top 5 na 16-17 graczy ktorzy w tym momencie grali) blindy szly tu w gore co 20 minut jednym slowem totalna ruletka.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    18
    Patrząc na strukturę turnieju call był tu według mnie uzasadniony. W przypadku złożenia się nie zostaje tobie nawet na 10 blindów. Zmuszony byś był do odwinięcia każdej grywalnej ręki i jednocześnie był byś narażony na call z każdym A lub K. Błędnym zagraniem popisał się twój rywal. Mając Fold Equity = 0 blefuje z ręką bez żadnej przyszłości, bo jedyne co go tu ratuje to runner runner trips. 6 ciebie bije to nie ulega wątpliwości, ale z drugiej strony ciężko uwierzyć pre flop w 6. Jeśli ma tą Q to dalej masz oddsy na podział, który daje tobie A i K bo raczej AQ i KQ reraisuje pre flop. Też bym to sprawdził.

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    W opisanej sytuacji nie masz 19bb tylko 16bb, to zmienia sytuację. Poza tym to czy twój stack jest średnim w turnieju czy nie nie ma większego znaczenia. Gra się zawsze na swoim stole, swojej pozycji, swoim rozmiarem stacka i rozmiarami stacków innych graczy na stole i do tego należy dopasowywać swoje zagrania.

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Przydałaby się dokładniej poznać sytuację na stole, żeby stwierdzić czy push jest tutaj ok, chociaż pewnie jest. Wybrałeś najgorszą z możliwych opcji, z mojej strony rada, jeżeli na 16bb podbijasz to zawsze miej już w głowie, że callujesz ewentualnego pusha. Proponuję pobawić się pokerstove i policzyć sobie jakie masz przy takim callu ev dla różnych rangów, będziesz na przyszłość to lepiej czuł.