Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2
    pokerroom: pokerstars
    id: 350093932
    nazwa: PokerStars.tv Freeroll
    start: 15 Styczeń 2011, 01:15 CET
    hasło: noi tu zaczyna się problem

    Jeśli zna ktoś hasło do tego turnieju to byłbym wdzięczny. Normalnie hasło można poznać oglądająć PCA online przez pokerstars.tv ale niestety nie mam czasu a dopiero teraz zobaczyłem ten turniej.

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    hasło: google.com

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2
    poprostu kocham takie odpowiedzi kiedy to google przekierowuje mnie do forum w którym ludzie polecaja skorzystac z google
    jak ja sprawdzałem to jeszcze nigdzie nikt nie miał wiec zapytałem na miałem nadzieje najlepszym forum pokerowym ale widze ze jedyne co tu mozna to albo samemu pomoc albo uslyszec w odpowiedzi "szukaj w google" to sory ale na h** sa te fora?
    syzyfowe prace XXI wieku: szukasz cos w google - google kieruje Cie na forum z odpowiedzią - odpowiedzią jest poszukaj w google

    Ps. nie chcesz pomóc to nie rozumiem po co wogóle spamujesz? radość Ci to sprawia? Czujesz się mądrzejszy bo masz google na startowej? Mam nadzieje, że kiedyś nie będzięsz mógł znaleźć odpowiedzi i z google będziesz trafiał wyłącznie na fora na których uzyskach tą samą odpowiedź którą napisałeś wyżej
    Ostatnio edytowane przez smokernd ; 16-01-2011 o 00:19 Powód: drań mnie zirytował swoją mONdrością