Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    14
    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.25(BB) Replayer
    SB ($4.94)
    BB ($7.51)
    Hero ($37.30)
    UTG+1 ($25.19)
    CO ($48.25)
    BTN ($26.01)

    Dealt to Hero

    Hero raises to $1, fold, CO calls $1, fold, fold, fold

    FLOP ($2.35)

    Hero bets $1.57, CO raises to $6.31, Hero calls $4.74

    TURN ($14.97)

    Hero checks, CO bets $11.50, Hero folds

    CO wins $14.23


    przeciwnik 22/17 po 300 rękach...z tego co zauważyłem agresywnie gra na flopie...

    moze lepiej rereisowac flopa?

  2. #2
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    na flopie fold, lub 3bet
    na tych stawkach fold

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Z jakiego powodu na flopie fold lub 3bet? Bo zbyt wiele to nie wytłumaczyłeś.

  4. #4
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Z jakiego powodu na flopie fold lub 3bet? Bo zbyt wiele to nie wytłumaczyłeś.
    1. fold - bo praktycznie nie ma gorszych gotowych układów poza KQ, które raisuja na tym boardzie (a jeśli villain raisuje w takich spotach np. z QJ, to wystarczy mi notka, ..i trochę cierpliwości
    2. 3bet - jeśli villain raisuje tutaj z oesd, to po moim 3betcie jego call będzie EV-. Jeśli zagra 4bet AI to niestety tym razem będę musiał sfoldować (..aż "złapię notatkę" że jest do tego zdolny). Bez takiej notatki zakładam że ma 2pair+ i nie mam czego szukać w tym spotcie.

    Skoro na tych stawkach raise częściej oznacza made hand, niż semibluff ..wybieram opcję nr. 1.

    Co o tym myślisz?

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Czyli chcesz zrobić 3bet (to będzie jakieś 15-17$) i wyrzucić się do zagrania all-in? Efektywny stack w rozdaniu wynosi niecałe 38$.
    Ponadto nie zgadzam się, że wielu graczy będzie tutaj przebijało z QK, for value widzę tutaj jedynie set/2 pary/overpair/czasami AQ.
    Z kolei możesz być tu łatwo przebijany przez rękę typu KJ z backdoor flush drawem, przez JTs, przez T8s. Warto chyba zidentyfikować tutaj range villaina i policzyć swoje equity przeciwko niemu na flopie + wartość zagrania jeśli postanowimy grać dalej przez 3bet i przez call. Bo z fold albo 3bet wynika absolutnie nic.

  6. #6
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Ponadto nie zgadzam się, że wielu graczy będzie tutaj przebijało z QK, for value widzę tutaj jedynie set/2 pary/overpair/czasami AQ.
    Przeczytaj mój jeszcze raz, pls. Nigdzie nie napisałem że "wielu graczy będzie tutaj przebijało z QK 4 value".
    Napisałem natomiast że w tym spocie jedyna gorsza MadeHand, która ewentualnie mogłaby przebijać to KQ

    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Z kolei możesz być tu łatwo przebijany przez rękę typu KJ z backdoor flush drawem, przez JTs, przez T8s.
    KJ z BDFD wrzucasz do raise range villaina na tych stawkach? Czyli obstawiasz że villain jest regiem, który widzi equity w BDFD? To byłaby spora niespodzianka na tych stawkach ...alllee nawet zakładając że to ten typ rega, wrzucanie tytaj T8 (które dla mnie jest tutaj martwym draw'em), to chyba niekonsekwencja w budowie range dla myślącego regularsa.

    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Czyli chcesz zrobić 3bet (to będzie jakieś 15-17$) i wyrzucić się do zagrania all-in? Efektywny stack w rozdaniu wynosi niecałe 38$.
    Ponadto nie zgadzam się, że wielu graczy będzie tutaj przebijało z QK, for value widzę tutaj jedynie set/2 pary/overpair/czasami AQ.
    Zamierzony efekt zostanie osiągnięty i przy 3betcie do 14$. Jest więc do czego foldować gdy villain odwinie allkiem.
    Tym bardziej, że ja też:
    for value widzę tutaj jedynie set/2 pary/overpair/czasami AQ.