Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    1
    Witam serdecznie. Pragnę zaprosić wszystkich graczy na serwer KampNO.pl Classic

    Dlaczego mam wybrać ten serwer, a nie 1000 innych? Powody są proste:

    1. Jedyny taki serwer w swoim rodzaju.
    2. Świetna i niepowtarzalna atmosfera.
    3. BRAK, powtarzam BRAK JAKICHKOLWIEK zbędnych pluginów, jakbyś grał na serwerze bez amxxa! Nic nie muli, żadnych wiadomości w scrollu, żadnych reklam. Czysta, KLASYCZNA rozgrywka. Zero ograniczeń.
    4. Nie poczujesz się jak w przedszkolu. Nie ma zasad typu: nie przeklinamy. Jesteśmy poważnymi ludźmi.
    5. Nie ma u nas pokeRZECZY - żadnych roundsoundów, komend: /rank, /me, itp. TO WSZYSTKO NIE U NAS!


    Dalej masz wątpliwości? Ale zaraz... bla bla bla bla... przecież każdy tak pisze, a wiemy jak jest w praktyce. Admini mają po 13 lat, banują za nic. Totalna samowolka...

    Zapewniam, że nasi admini są dojrzali. Wszyscy się spotykamy na zlotach w różnych miejscach Polski. Doborowe towarzystwo gwarantowane! Nawet jeżeli dostaniesz bana - mamy specjalną grupę w11, która jest złożona z doświadczonych graczy. Na pewno Twoje demo zostanie sprawiedliwie ocenione.


    Dalej Cię nie przekonałem? WEJDŹ I SPRAWDŹ! To wszystko prawda!


    Informacje na temat serwera:

    IP serwera: s3.kampno.pl:27015
    Rodzaj: TEAM PLAY
    Ilość slotów: 20 + HLTV + slot dla admina
    Secure: VAC2
    Godziny uptime: 24/7
    Friendlyfire: Tak
    Czas mapy: Gramy do 12 wygranych rund przez daną drużynę
    Forum: http://forum.kamp...
    Psychostats: http://classic.ka...
    Mapcycle: de_cpl_mill - de_inferno - de_dust2 - de_tuscan - de_nuke - de_train

  2. #2
    ta, dodaj jeszcze ze banowanie za TK i TA nie dziala. w nocy przychodzi dzieciarnia i robi co chce bo admina nie ma.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    47
    Pomimo, że strzelanki 3d to mój ulubiony gatunek to nigdy w życiu nie grałem w CS i jestem z tego dumny. To jedna z najgorzej wyglądających gier FPP w historii i cieszę się, że nie spędziłem nawet minuty nad nią.

    Mamy 2011 rok i chyba czas się wreszcie obudzić i przerzucić na gry dobre. Wystarczy porównać CS z jakąś dopracowaną graficznie strzelanką 3d na Xbox 360 czy PS3 ( Resident Evil 5, Dead Space, Kane and Lynch 2 ) i CS wypada tu wręcz komediowo słabo pod względem technicznym. Nie grajcie w to, naprawdę szkoda Waszego czasu. Nie poszerzajcie tego środowiska, bo jest już wystarczająco duże.

    P.S. W tytule wątku powinno być chyba Sieć, a nie "Cieć", nawet tego nie sprawdziłeś. No chyba, że pomyłki tam nie ma, to wtedy przepraszam.
    Ostatnio edytowane przez Logopeda ; 13-01-2011 o 18:30

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez Logopeda Zobacz posta
    To jedna z najgorzej wyglądających gier FPP w historii i cieszę się, że nie spędziłem nawet minuty nad nią.
    HL został wydany w '98 więc porównywanie go z produkcjami z '11 jest przesadą.

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    47
    Nie wiem co oznacza skrót HL, myślałem, że chodzi o Counter Strike. A co do daty wydania to jest wiele gier, które trzymają klasę po 5 czy 7 lat, ale 13 letni zabytek to już lekka przesada, tym bardziej, że jak widać tej klasy nie trzyma.

    Widziałem na półce w sklepie jakieś Counter Strike, więc chyba nowsze wersje też są, a różnic większych ja i tak nie widzę. Nieważne, stara czy nowa to ma być dobra, a CS nie jest.

    Więc konkludując, jest przesadą tak jak mówisz porównywanie go z rocznikiem 2010, więc może najwyższy czas odstawić go na półkę.
    Ostatnio edytowane przez Logopeda ; 15-01-2011 o 20:04

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez Logopeda Zobacz posta
    Mamy 2011 rok i chyba czas się wreszcie obudzić i przerzucić na gry dobre. Wystarczy porównać CS z jakąś dopracowaną graficznie strzelanką 3d na Xbox 360 czy PS3 ( Resident Evil 5, Dead Space, Kane and Lynch 2 ) i CS wypada tu wręcz komediowo słabo pod względem technicznym. Nie grajcie w to, naprawdę szkoda Waszego czasu. Nie poszerzajcie tego środowiska, bo jest już wystarczająco duże.
    Rozkaz! Przestaję grać w gierkę, która sprawia mi kupę frajdy, bo jest stara i dużo osób w nią gra, i idę do tego Resident Evil 5, które po trzech minutach gry od razu wyjebałem bo mi się nie chuja nie spodobało... No ale grając w CSa a nie RE5 marnuję czas...

    p.s. HL to Half Life, Counter wyszedł jako mod do tej gry.

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    47
    O tyle się zgodzę, że rzeczywiście story mode w RE 5 jest słabiutki, a jeżeli na PC grałeś no to już w ogóle najgorsza opcja z możliwych. Chodziło mi o aspekty techniczne - tekstury, animację, ogólną prezentację. A przecież jak ten CS wygląda, niewiele lepiej niż Tibia. Być może architektura map jest ciekawa do multiplayera, ale co z tego, jeżeli wszystko inne jest tragiczne.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Ja w CSa do tej pory gram nie koniecznie na normalnych zasadach ale jakies GunGame czy DeathMatche chętnie I gram też w CODa na PS3 czy inne gry. Nie wiem ile logopeda masz lat ale jak ja byłem młodszy i powstawały kawiarenki internetowe to chodziło się na nocki z kolegami i pocinało w CSa

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    47
    Ja jak mam sentyment do jakiejś gry to wolę zachować go we wspomnieniach, bo czasem czar pryska po odpaleniu ulubionego tytułu po kilku latach przerwy - właśnie ze względów technicznych.

    Ja na przykład mam ogromny sentyment do Maniac Mansion, ale w to nie gram, bo nie chcę się ośmieszać wobec samego siebie. Weźmy np. pod uwagę fakt, że w MM można się na wiele sposobów zaciąć bezpowrotnie w sytuacji kompletnie bez wyjścia. O grafice już nie wspominam, bo to worek pikseli. A wspomnienia mam fajne i to mi wystarczy.

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ja nie grałem nigdy w CS, ale domyślam się, że ludzie którzy w niego grają grają z konkretnych powodów. W zamian proponujesz gry dla dzieci, które nie oferują nic poza grafiką (może poza dead space). I do tego na konsoli co jak każdy wie w przypadku FPS nie ma większego sensu. Autocelowanie i cała twoja gra sprowadza się do klikania jednego przycisku. Jak już coś w zamian za CS to Operation Flashpoint (stary) i nowy dla mniej hardcore'owych graczy oraz ARMA2.

    A wiek nie ma nic do tego czy gra jest dobra czy nie. Oprawa graficzna również. Chyba jesteś jeszcze dzieciakiem? Najlepszą grą rajdową wszech czasów jest Richard Burns Rally z 2004 i do tej pory w nią ludzie grają. Ja również.