Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    No i jak niby chcą mnie złapać?
    Przelewy mają kontrolować? Ciekawe który bank im udostępni to a po 2 już z rok nie wpłacałem ani nie wypłacałem nic na konto bankowe tylko posługiwałem się Netellerem i MB

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Minus taki, że będzie mniej donków z Polski, bo oni pewnie w większości przypadków z konta wpłacają.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    No i jak niby chcą mnie złapać?
    Przelewy mają kontrolować? Ciekawe który bank im udostępni to a po 2 już z rok nie wpłacałem ani nie wypłacałem nic na konto bankowe tylko posługiwałem się Netellerem i MB
    po pierwsze, artykuł 105 prawa bankowego wypisuje listę sytuacji, w których bank musi udzielić informacji, m.in. sądowi, prokuraturze, policji, służbie celnej, komornikowi, a także innym. prawdopodobnie albo już na podstawie istniejących zapisów można nakazać bankowi udzielenie informacji na temat podejrzanego o przestępstwo, albo planowana ustawa odpowiednio to ureguluje.

    po drugie, uczestniczenie w zagranicznej grze losowej było zabronione już wcześniej, stąd fakt, że teraz zaczną to ścigać, nie oznacza że nie mogą ścigać osób które dokonywały podejrzanych przelewów w przeszłości. okres przedawnienia na przestępstwa karno-skarbowe wynosi 5 lat, więc "już z rok nie wpłacałem/wypłacałem na konto bankowe" niewiele pomaga.

    tyle teorii, bo w praktyce skuteczność w ściganiu będzie zależeć w dużej mierze od determinacji.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    No ok ale jak beda chcieli na mnie trafic? Roomy wydadzą mnie? bo przeciez nie beda losowo polaków wybierać.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    po pierwsze, artykuł 105 prawa bankowego wypisuje listę sytuacji, w których bank musi udzielić informacji, m.in. sądowi, prokuraturze, policji, służbie celnej, komornikowi, a także innym. prawdopodobnie albo już na podstawie istniejących zapisów można nakazać bankowi udzielenie informacji na temat podejrzanego o przestępstwo, albo planowana ustawa odpowiednio to ureguluje.
    a jak to jest na wyspie man ?

    ona podlega w ogole pod ue regulacje, czy takie male kajmany mamy not-so-far-off-shore ?

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Kiedy robimy jakąś pikiete? Strajk? Blokade? Marsze za legalizacja maryski juz sa.

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    a jak to jest na wyspie man ?

    ona podlega w ogole pod ue regulacje, czy takie male kajmany mamy not-so-far-off-shore ?
    Wyspa Man - chociaż zależna od Wlk. Brytanii, nie jest częścią UE, podobnie jak Wyspy Normandzkie, czyli baliwaty Jersey i Guernsey.
    Ale to co z tego? W sensie że stars nie będzie sypał graczy? Ano nie będzie, jak i żaden room zapewne

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    No ok ale jak beda chcieli na mnie trafic? Roomy wydadzą mnie? bo przeciez nie beda losowo polaków wybierać.
    No, losowo raczej nie. Jakby ktoś tam myślał z tych ścigających to mogliby wpaść na pomysł przeczesania różnych forów i takich tam, nie będę zbyt podsuwał pomysłów no ale wyobrażam sobie parę w miarę skutecznych opcji

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    Wyspa Man - chociaż zależna od Wlk. Brytanii, nie jest częścią UE, podobnie jak Wyspy Normandzkie, czyli baliwaty Jersey i Guernsey.
    Ale to co z tego? W sensie że stars nie będzie sypał graczy? Ano nie będzie, jak i żaden room zapewne
    roomy pewnie nie beda, ale dobrze, ze bank pewnie polowy z nas jest na isle of man rowniez - wiec niech sobie wysylaja zapytania panowie z liberalnego rzadu