Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Mam pytanie. Zamówiłem iPod Touch 32GB ze sklepu FTP z intencją sprzedaży na Allegro. Dzisiaj przyszła paczka, a w nim opakowany i zafoliowany iPod. Problem w tym, że nie wiem od kiedy zaczęła obowiązywać gwarancja. Jak to sprawdzić? Wiem, że ponoć jest 12 miesięcy gwarancji od producenta na te iPody, tylko nie wiem ile mi jej jeszcze zostało.

    Dowiedziałem się, że ponoć na tej stronie można sprawdzić gwarancję: https://selfsolve.apple.com/GetWarranty.do

    Problem taki, że tam muszę wpisać datę zakupu iPoda. Tylko skąd niby mam wiedzieć, kiedy go kupiłem? Na pewno nie chodzi o datę złożenia zamówienia w sklepie FTP.

    Czekam na pomoc.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    powodzenia w wyslaniu zapytania do ftp
    jak cie nie oleją to sie pochwal
    w ogole cud ze ci doszlo cokolwiek :0
    ja bym sie juz cieszyl i to olal i bez gwa sprzedawal

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Haha, mi zawsze dochodzi. Co do supportu FTP, to ostatnio dostałem odpowiedź po kilkunastu minutach od wysłania i to na dodatek w niedzielę! Pewnie dzięki BC. Chociaż jeden jedyny plus.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Nie mam BC. I do niedawna nie miałem nawet żadnego statusu Vip. I jakoś nigdy nie miałem problemów z porozumieniem się z obsługą FTP. Choc nigdy nie próbowałem pisać po Polsku. Może wtym problem? Albo masz skrzynke na jakimś onecie i ci nei dochodzi?

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Właśnie napisałem do supportu po polsku i dostałem odpowiedź również po polsku po 35 minutach! Choć na razie nadal jeszcze nie znam odpowiedzi na moje powyższe pytanie. Napisali tylko, że moje pytanie zostało przekazane do sklepu FTP.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    macie fart bo ja wlasnie odszukalem ostatni mail i sklep nie raczyl sie do mnie odezwac od 13 grudnia
    inne maile z ftp dochodza wiec to nie to na pewno
    hmm w jaki inny sposob moge uroczy sklep ftp przyrownac do szamba zaj fekaliami???