Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    czy te stoliki co sie pojawily oznaczone T # i numer to juz sa z Home ? Wczesniej takich nazw nie widzialem

    na fl omaha h/l nie ma stolikow HeadsUp czy takowe bedzie mozna utworzyc ? Bo teraz czesto grajac z kims HU na stoliku 6 or 9max zawsze ktos sie dosiadzie i czasami na prosbe nie gra i opuszcza stol a czasami nie!
    Ostatnio edytowane przez kuerten ; 13-01-2011 o 16:27

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    5
    Można należeć do kilku klubów?

  3. #13
    Serdecznie zapraszam wszystkich pokerzystów z Puław i okolic do dołączenia do
    Pulawy Poker Club na Pokerstarsie
    aby to zrobic nalezy
    - Otwórz główne okno programu i wejdź w zakładkę Home Games.
    - Wciśnij przycisk "Dołącz do klubu pokerowego".
    - Wpisz ID mojego klubu: 23112.
    - Wpisz kod powitalny: wisla369.

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Ale bedzie balagan w tym watku
    Ostatnio edytowane przez som ; 13-01-2011 o 17:17

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    1
    Zapraszam do mojego klubu:

    ID: 29200

    kod powitalny: biebrzanin

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    moim zdaniem porazka totalna ten pomysl z tego co widze dobzi redzy beda mieli problemy na wysokich stawkach aby znalezc dla siebie gry. dobry reg bedzie chcial wstapic do klubu gdzie graja 25\50$ a drugi reg go oczywiscie odrzuci bo bedzie chcial miec donkow u siebie.

  8. #18
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Cytat Zamieszczone przez PokerStars Piotr Zobacz posta
    Tego typu gra mogłaby zostać wykryta i niewykluczone, że zakończyłoby się to dyskwalifikacją. Ale większym problemem będzie trafienie na wspólny stolik
    No ja wlasnie o tym mówię, że jak 2 osoby sa nawzajem w swoich grupach, to gdy trafią na stolik będą robiły wszystko żeby się nie wyeliminować. Collusion jest oczywiście zabroniony, ale naturalnym bedzie omijanie akcji z graczem, z którym jesteśmy w drużynie...ergo myślę że będzie b duzo zamieszania

  9. #19
    Nawet gdyby tak się stało, to nie gwarantuje im to jeszcze wygranej. Zresztą tego typu sytuacje mogą zdarzyć się także w innych turniejach np. satelitach.

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez R_bH Zobacz posta
    Można należeć do kilku klubów?
    FAQ: Możesz stworzyć do trzech klubów i być członkiem maksymalnie dziesięciu.