Strona 40 z 40 PierwszyPierwszy ... 30383940
Pokaż wyniki od 391 do 397 z 397
  1. #391
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    131
    Dwa razy dzis mi sie zdarzylo ze w trakcie gry na koncu rozdania i gdy juz mialo sie rozpoczac nowe rozdanie, stol nagle znikal i wszystkich z niego wywalalo... w tych dwoch przypadkach wygrywalem rozdania, juz byly wszystkie karty pokazane, zetony do mnie "przysuniete" juz maja sie nowe karty rozdawac... i cyk stol znika... i najgorsze w tym ze te rozdania nie zostaly uwzglednione :| za pierwszym razem przebolalem ale za drugim z denka sie wqrzylem... jak taka sytacja moze sie zdarzac na stolach pokerowych z prawdziwą kasą?? stracilem niby glupie okolo 7 euro, ale dla mnie 28zł to jednak jakas kasa jest, tym bardziej ze wczesniej przegralem troche wiecej niz te 7 euro i bym sobie troche odbil a tak zostal mi pokazny minus z dzisiejszej gry... Jezeli i4poker chce byc powazny, takie sytuacje nie powinny sie wiecej zdarzac bo chodzi jednak o prawdziwą kase... I teraz pytanie do Piotra z i4poker czy jest jakas szansa na odzyskanie jakis zapisow z tamtych rozdan i odzyskanie tej kasy??

    pozdrawiam

  2. #392
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Cytat Zamieszczone przez psk
    Dwa razy dzis mi sie zdarzylo ze w trakcie gry na koncu rozdania i gdy juz mialo sie rozpoczac nowe rozdanie, stol nagle znikal i wszystkich z niego wywalalo... w tych dwoch przypadkach wygrywalem rozdania, juz byly wszystkie karty pokazane, zetony do mnie "przysuniete" juz maja sie nowe karty rozdawac... i cyk stol znika... i najgorsze w tym ze te rozdania nie zostaly uwzglednione :| za pierwszym razem przebolalem ale za drugim z denka sie wqrzylem... jak taka sytacja moze sie zdarzac na stolach pokerowych z prawdziwą kasą?? stracilem niby glupie okolo 7 euro, ale dla mnie 28zł to jednak jakas kasa jest, tym bardziej ze wczesniej przegralem troche wiecej niz te 7 euro i bym sobie troche odbil a tak zostal mi pokazny minus z dzisiejszej gry... Jezeli i4poker chce byc powazny, takie sytuacje nie powinny sie wiecej zdarzac bo chodzi jednak o prawdziwą kase... I teraz pytanie do Piotra z i4poker czy jest jakas szansa na odzyskanie jakis zapisow z tamtych rozdan i odzyskanie tej kasy??

    pozdrawiam
    Miałem a nawet mam to samo..jest to denerwujace i dekoncentrujace gdy zdarza sie czesto jednego dnia :?

  3. #393
    ten problem i4poker jest znany od dość dawna wiec powinni już coś z tym zrobić

  4. #394
    Witam,
    Cytat Zamieszczone przez psk
    Dwa razy dzis mi sie zdarzylo ze w trakcie gry na koncu rozdania i gdy juz mialo sie rozpoczac nowe rozdanie, stol nagle znikal i wszystkich z niego wywalalo... w tych dwoch przypadkach wygrywalem rozdania, juz byly wszystkie karty pokazane, zetony do mnie "przysuniete" juz maja sie nowe karty rozdawac... i cyk stol znika... i najgorsze w tym ze te rozdania nie zostaly uwzglednione :| za pierwszym razem przebolalem ale za drugim z denka sie wqrzylem... jak taka sytacja moze sie zdarzac na stolach pokerowych z prawdziwą kasą?? stracilem niby glupie okolo 7 euro, ale dla mnie 28zł to jednak jakas kasa jest, tym bardziej ze wczesniej przegralem troche wiecej niz te 7 euro i bym sobie troche odbil a tak zostal mi pokazny minus z dzisiejszej gry... Jezeli i4poker chce byc powazny, takie sytuacje nie powinny sie wiecej zdarzac bo chodzi jednak o prawdziwą kase... I teraz pytanie do Piotra z i4poker czy jest jakas szansa na odzyskanie jakis zapisow z tamtych rozdan i odzyskanie tej kasy??

    pozdrawiam
    Przede wszystkim bardzo przepraszam za zaistniała sytuacje. Prosze o cierpliwosc i troche zrozumienia. Siec przeprowadza operacje wymiany dyskow na serwerach i w ostatnich dniach zdarzaja sie problemy techniczne.
    Chce jednak zapewnic, ze problemy graczy zostana rozwiazane. Prosze zglaszac sie do naszej obslugi technicznej pod adresem support@i4poker.com. Koniecznie trzeba podac nick w i4poker oraz przedstawic sytuacje.
    Psk, twoje pieniadze nie zniknely. Odzyskasz to co straciles i ten dzien zaliczysz na plus.
    pozdrawiam
    Piotr
    i4poker.com

  5. #395
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    131
    Mail do supportu z calym opisem sytuacji wyslany, oby udalo sie jakos te sprawe rozwiazac.

    pozdro!

  6. #396
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    nie realizuja wyplaty na NT lub MB w soboty i niedziele ??

  7. #397
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Kolejne pytania i odpowiedzi prosze umieszczac w odpowiednim forum, ten watek zostaje zablokowany.