Strona 1 z 40 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 397
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Witam serdecznie

    Mam przyjemność poinformować was ze od niedawna na polskim rynku działa nowy pokerroom: i4poker.com.

    Właścicielem i operatorem serwisu i4poker.com jest brytyjska firma i4bet Ltd. Serwis działa od kwietnia br. i należy do Premium Partners szwedzkiej sieci B2B Poker, tej samej, co Unibet czy 24hpoker. Przeznaczony jest głównie dla europejskich graczy, a zwłaszcza dla
    użytkowników z Polski.

    Serwis posiada rozbudowany dział obsługi klientów. Do waszej dyspozycji jest bezpłatna infolinia pod nr. 00 800 800 77 888 (czynna codziennie w godzinach 9:00-1:00 CET), e-mail i live chat – wszystko w naszym ojczystym języku.

    Ambicją właścicieli i4poker.com jest rozwijanie i wspieranie środowiska pokerowego w naszym kraju, a także kształcenie i promowanie nowych graczy, m.in. poprzez publikacje (książka "Poker - Przewodnik po najmodniejszym sporcie świata", którą użytkownicy mogą otrzymać bezpłatnie), dużą liczbę codziennych freerolli i organizację turniejów naziemnych.

    Na dzień dzisiejszy nasza oferta wygląda następująco:

    5 darmowych € na grę:
    Zarejestruj się w serwisie, odbierz przesyłkę polecona wraz z kodem aktywacyjnym, wpisz go na naszej stronie i graj za darmo. Żadnych zobowiązań - jedyne ograniczenie to późniejsza możliwość wypłaty minimum 50 euro.

    Darmowe turnieje freeroll w i4poker.com:
    7 razy dziennie od 12:15, co dwie godziny organizujemy dla naszych graczy turnieje freeroll z pula nagród do 100 €, a w każdą niedziele o 19:15 specjalny freeroll z pulą nagród 700 €. Średnia liczba graczy to około 100 więc konkurencja na razie nie jest duża.

    Bezpłatny pakiet startowy:
    Zarejestruj się i dokonaj pierwszego depozytu, a otrzymasz od nas koszulkę i4poker, talie kart oraz książkę: "Poker - Przewodnik po najmodniejszym sporcie świata" – jedną z nielicznych tego typu pozycji na polskim rynku wydawniczym.

    Bonusy powitalne:

    i4pokerMax:
    złóż depozyt w wysokości €500, a otrzymasz €500 bonusu
    Grasz intensywnie i na duże stawki? Skorzystaj z tego bonusu i powiększ swój zysk do maksimum. Jako nowy gracz otrzymasz 100% bonus, jeśli złożysz pierwszy depozyt w wysokości do €500. Bonus zostanie wypłacony po 60 dniach, po €100 za każde zdobyte przez Ciebie w tym czasie 2000 punktów VIP.
    Aby otrzymać ten bonus, podczas dokonywania wpłaty wpisz kod promocji i4pokermax.

    i4pokerPro: złóż depozyt w wysokości €400, a otrzymasz €200 bonusu
    Jesteś doświadczonym graczem, ale nie dysponujesz dużym bankrollem? Ten bonus jest dla Ciebie. Jako nowy gracz otrzymasz 50% bonus, jeśli złożysz pierwszy depozyt w wysokości do €400. Bonus zostanie wypłacony po 30 dniach, po €10 za każde zdobyte przez Ciebie w tym czasie 200 punktów VIP.
    Aby otrzymać ten bonus, podczas dokonywania wpłaty wpisz kod promocji i4pokerpro.

    i4pokerStart: złóż depozyt w wysokości €20, a otrzymasz €20 bonusu.
    Chcesz wpłacić tylko minimalny depozyt? I tak możesz go podwoić. Jako nowy gracz otrzymasz 100% bonus, jeśli złożysz pierwszy depozyt w wysokości €20. Bonus zostanie wypłacony po 15 dniach, po zdobyciu przez Ciebie w tym czasie €150 punktów VIP.
    Aby otrzymać ten bonus, podczas dokonywania wpłaty wpisz kod promocji i4pokerstart.

    Program partnerski:
    Program partnerski serwisu i4poker.com to propozycja współpracy skierowana do właścicieli, administratorów stron WWW oraz webmasterów. Wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt do mnie na PW lub na support@i4poker.com. Przy interesujących propozycjach warunki współpracy podlegają negocjacji.

    Więcej informacji na stronie: www.i4poker.com

    W razie jakichkolwiek propozycji, pytań czy wątpliwości, ewentualnie wpisów do księgi skarg i zażaleń (postaram się żeby takich było jak najmniej jeżeli w ogóle będą jakieś :P) piszcie śmiało... jestem do waszej dyspozycji

    Pozdrawiam
    2rock
    2rock@i4poker.com

    PS. Od 1 maja ruszają 2 dodatkowe promocje. Na razie mogę tylko zdradzić, że do wygrania będzie parę tysięcy € i nie byle jakie nagrody rzeczowe.

  2. #2
    Witam

    Widzę ze coraz wiecej poker roomow zaczyna inwestować w Polski rynek ciekawe jaka siec będzie kolejna.

    Jest to ciekawa konkuręcja dla 24h Poker. :P

  3. #3
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Powiedz mi 2rock, chce sobie zainstalowac i przyjzec sie jak wyglada sytuacja na stolach, jacy gracze i jak sie gra (zagram sobei freerolla) czy pozniej bede jeszcze wplacic te 500euro na ten 1 bonus ? I jak jest tutaj z rake back ?

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Cytat Zamieszczone przez Macia
    Powiedz mi 2rock, chce sobie zainstalowac i przyjzec sie jak wyglada sytuacja na stolach, jacy gracze i jak sie gra (zagram sobei freerolla) czy pozniej bede jeszcze wplacic te 500euro na ten 1 bonus ?
    Kod bonusa wpisujesz dopiero przy depozycie. Nie tracisz go jak zarejestrujesz sie na stronce wiec spokojnie mozesz zrobic tak jak napisales

    Cytat Zamieszczone przez Macia
    I jak jest tutaj z rake back ?
    Wszystkie sprawy odnosnie rake backa sa w trakcie ustalania. Wiecej informacji bede mial na poczatku maja

  5. #5
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    No ale czy nie strace jak zapisze sie teraz ?

    I kurde jakis wolnyyyyyyy ten room Jak widze, jak te karty sie wolno rozsuwaja to wydaje mi sie ze mi komp laguje lol

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    napisalem przeciez ze nie stracisz


    Cytat Zamieszczone przez Macia
    I kurde jakis wolnyyyyyyy ten room Smile Jak widze, jak te karty sie wolno rozsuwaja to wydaje mi sie ze mi komp laguje lol Smile
    Rozgrzewa sie w miare uplywu czasu :P

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    15
    Czy mogę założyć tu konto jesli mam już w Unibet,nie będzie potem problemu z przyznaniem bonusa?

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    Pakiet startowy doszedł wczoraj...

    Kod na darmowe 5Euro dzisiaj... (oczywiście przegrałem - przydałby się jeszcze jakiś bonusik... )


    POLECAM

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Cytat Zamieszczone przez Ulver
    Czy mogę założyć tu konto jesli mam już w Unibet,nie będzie potem problemu z przyznaniem bonusa?
    mozesz i nie bedzie potem najmniejszego problemu
    Pozdrowka

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    Czy jest jakiś minimalny depozyt, który trzeba wpłacić aby otrzymać pakiet startowy (koszulkę i karty)?