Strona 30 z 40 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 397
  1. #291
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    przedstawiam .
    "xxx" razy, jak to piszesz i z tego co widze nikt nie "dostał", wiec "szczególnie uwzględnić" nie moge nikogo. Quo Vadis Serwisie Pokerowy?

  2. #292
    ja jestem zaszokowany pozytywnie szybkoscia wyplaty z pokeroomu na moje konto bankowe. doslownie pol dnia to trwalo bylem w szoku.
    fajnie mi sie gra chociaz czesto zdarzaja sie duze bad beaty. 2 razy wygralem freerolla ogolnie jest to moj ulubiony pokerroom teraz:P

  3. #293
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    3miasto
    Posty
    174
    Drauger powodzenia przy stole - moze w koncu wygramy wyjazd do Czestochowy.
    Bedziemy godnie reprezentowac 3miasto :twisted:
    jeszcze 2 min... i zaczynamy.

  4. #294
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    dzisiejsza chociaz ma sens a nie granie o 1 :twisted:

  5. #295
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    Mam pytanie, gdyz chce sie upewnic.
    Jesli jest rozdanie gdzie i4poker wzial 2e rake to dostaje tez 1vip, tak samo jak w przypadku 0,31e?
    i rake w texas holdem pobierany jest z rozdania w ktorym wyszedl flop, czy wyszlo 5 kart?

    Bedzie liga vip w lipcu?:> bo czerwiec jeszcze musze odpuscic jesli idzie o pokera, a te nagrody dosc kuszace

  6. #296
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    cra

    dokladnie 1vip i tylko 1 vip

    punkt masz jak jest pula 7€ i wyjedzie conajmniej flop

    chyba ze grasz limit (1-2 lub wyzej) to tam dopiero od puli 10€

    i oczywscie nie trzeba brac udzialu w rozdaniu by naliczylo ale nie mozna byc sit out

  7. #297
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    hej 2rock, dokonalem u Was depozytu i napisalem maila do supportu odnosnie pakietu startowego( nie dostalem odpowiedzi),, czyli teraz spokojnie mam czekac na pakiet startowy i on powinien dojsc w niedlugim czasie ?? :P

  8. #298
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    Witam
    Czy mozna gdzies znalesc kurs po jakim zostana przeliczone dolary na euro, gdy wplace za pomoca netellera?

  9. #299
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    krakow
    Posty
    96
    brakuje mi troszke przyciskow usprawniajacych gre
    typu fold to any bet albo raise pot itp.. tak jak to jest w bossmedii

    mysle ze wpowdzenie takiej zmiany nie byloby zbyt klopotliwe a bardzo przyspieszylo granie (no moge sie mylic bo sie nie znam :P )

  10. #300
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Kabulek to chyba zalezy od podstaw softu, nei wiem czy od tak z miejsca mozna wprowadzic takie przyciski tym bardziej, ze to zalezy od i4 a od B2B