Strona 2 z 40 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 397
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    130
    Ja mam pytanie apropo bonusow czy bedzie jakis posredni prog jeszcze ? bo roznica w progach 20 - 400 jest duza...a chcialbym wplacic powiedzmy 200.

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    Marona, ja wpłąciłem najmniejszy depozyt (20 Euro) i pakicik przyszedł...

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    2rock , powiedz mi jedna rzecz,, jaka masz korzysc z reklamowania tego poker roomu?? masz z nimi jakąś umowę czy dla nich pracujesz???

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Cytat Zamieszczone przez gregorius
    Ja mam pytanie apropo bonusow czy bedzie jakis posredni prog jeszcze ? bo roznica w progach 20 - 400 jest duza...a chcialbym wplacic powiedzmy 200.
    Wszystkie nowe promocje rusza wraz z poczatkiem maja. Narazie niestety dostepne sa tylko te 3 promocje z depozytem :/

    Cytat Zamieszczone przez fishisfish
    2rock , powiedz mi jedna rzecz,, jaka masz korzysc z reklamowania tego poker roomu?? masz z nimi jakąś umowę czy dla nich pracujesz???
    To ostatnie... Powiedzmy ze jestem kims, kto dba o to zeby wasze slowa, opinie i interes byl najwazniejszy w procesie tworzenia nowego pokerroomu
    Pozdrowka

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    dzieki za odpowiedz 2rock,, za to masz u mnie pełny respect ,,, inni zapewne by klamali ze nic z tego nie maja itd , z ty powiedziales prawde chociaz nie musiales,, respect

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez gregorius
    Ja mam pytanie apropo bonusow czy bedzie jakis posredni prog jeszcze ? bo roznica w progach 20 - 400 jest duza...a chcialbym wplacic powiedzmy 200.

    Cytat Zamieszczone przez 2rock
    Ciebie. Jako nowy gracz otrzymasz 50% bonus, jeśli złożysz pierwszy depozyt w wysokości do €400

    wynika z tgo ze wplac 200 ale uzyj kodu i4pokerpro i bedzie 50%

    jesli 2rock pomylil sie to niech poprawi to co mowie

  7. #17
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Hehe nie przesadzaj fishsfish, co 2rock mial powiedziec ? "lubie ich room, maja boski soft i dlatego bede im pomagal za darmo" ???? Nikt powazny by tak nie napisal, ale fajnie, ze kolejny room wchodzi do Polski, i ze kolejny gracz go reprezentuje, gracz ktory wie dokladnie co jest grane na scenie i czego trzeba

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Cytat Zamieszczone przez gregorius
    Ja mam pytanie apropo bonusow czy bedzie jakis posredni prog jeszcze ? bo roznica w progach 20 - 400 jest duza...a chcialbym wplacic powiedzmy 200.
    Dokladnie tak jak napisal sebkrol wyzej... Przysluguje ci 50% bonusu. Czyli z 200 dolarow wplaconych - 100 do wyrobienia. Narazie jest tylko taki, jak to napisales "posredni prog" .

    Cytat Zamieszczone przez fishisfish
    dzieki za odpowiedz 2rock,, za to masz u mnie pełny respect ,,, inni zapewne by klamali ze nic z tego nie maja itd , z ty powiedziales prawde chociaz nie musiales,, respect
    Zawsze mowie prawde :P

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    widzieliscie ten turniej wild west???


    za 1€ a gwarantowana pula to 2000€ z rebuyami i mozna zrobic ile sie chce i kiedy sie chce (do 9 poziomu blindow) rebuyow

    czyli np na poczatku turnieju zrobic 50 czy 100 rebuyow

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Cytat Zamieszczone przez 2rock
    po zdobyciu przez Ciebie w tym czasie €150 punktów VIP.
    tak sobie pogrywam i widze ze punkciki wskakują - ale jakie są kryteria ich przyznawania - za jaki rake moze ?