Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    44+ to też za luźno, ja tam małe parki w tym spocie folduję. Jakoś 66+ w kwestii par to imo dopiero call. Ale mówię to tak na czuja, może być że 77+, nigdy tego jakoś super dobrze nie przekminiałem od strony matematycznej. Na pewno 55- to fold przy twoim stacksize.

  2. #22
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Tak jeszcze sprawdziłem faq PokerStove, tam piszą, że ten range jest budowany nie w hu tylko "The slider interface for setting the top N% of hands orders the hands according to their preflop all-in equity versus three random hands", ciekawe jak duża jest różnica ...

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Zobacz sobie (w załączniku). Dane znalezione kilka lat temu gdzieś w sieci.
    Załączone pliki Załączone pliki

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Tak jeszcze sprawdziłem faq PokerStove, tam piszą, że ten range jest budowany nie w hu tylko "The slider interface for setting the top N% of hands orders the hands according to their preflop all-in equity versus three random hands", ciekawe jak duża jest różnica ...
    imo to nie moze miec sesnu, bo co chwile wypluwalby inne wyniki. Jak dla mnie wyrzuca equity danej reki vs wszystkie pozostale (nie ma ich az tak duzo w NLHE), zamiast realnych rangy, stad przewaga PP nad np AK z racji tego, ze dominuja cala mase 28s, z ktorymi AK ma ~65% itp

    tematu nie zglebialem, wiec istnieje spora szansa, ze pieprze od rzeczy

  5. #25
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Myślę, że chodzi o to, że po prostu kolejność rąk jest vs 3 przeciwników, random raczej traktowałbym jak pokerstove czyli 100% range, a nie pojedynczą losową rękę.

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    haha tak jak przypuszczalem jestem glupi. that makes sense ty!