Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    1
    Witam bardzo serdecznie!

    Mam ogromny problem. Nie mam pojęcia co powinienem zrobić. Otóż mój starszy brat zrobił mi głupi żart. Zarejestrował się na PokerStars podając moje dane. Jestem z rocznika 1993 , on zaś wpisał mi 1992. W przeglądarce były zapisane wszystkie hasła, więc nie miał problemu z włamaniem się na moją pocztę. Czy to oznacza, że moja przygoda z PokerStars już się zakończyła? Za 5 miesięcy skończę osiemnastkę i będę mógł wysłać do Supportu dowód tożsamości i prosić o zmianę daty. Pytanie tylko czy coś wskóram ?? Czy nie posądzą mnie o oszustwo?? Dodam, iż brat na tym koncie grał tylko wirtualnymi żetonami. Od jakiegoś czasu zainteresowałem się pokerem i rozpocząłem naukę. Planowałem założyć konto właśnie na P* gdy ukończyłbym 18 lat. Co mam w takiej sytuacji zrobić? Sprawa może wydawać się śmieszna, jednak dla mnie nie ma powodów do śmiechu......... Proszę o odpowiedź i pozdrawiam!

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Odpłać bratu pięknym za nadobne i załóż nowe konto na jego dane

    A tak poważnie to napisz do supportu i wyjaśnij całą sytuację. Jest jakaś szansa, że, skoro grał tylko na play money, to Ci się upiecze. Innego wyjścia nie widzę.

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2010
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    37
    Jeżeli nie grałeś na real money to nie powinno być problemu, ja miałem podobną sytuację z FTP, tyle, że jestem z rocznika 91 a zarejestrowany byłem na 90, poprosiłem o zmianę i po problemie )

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Kiedy pytają mnie... "co w takiej sytuacji zrobić?". Odpowiadam - nic. Trzeba było pomysleć wcześniej i nie podawać fałszywych danych, bo na moje oko to Ty je sam podaleś. Trzeba było grzecznie poczekać do 18stki, a nie oszukiwać. Najpierw proponuję ukończyć szkołę, zacząć samemu na siebie zarabiać i dopiero wtedy wziąć się za granie - nie łamiąc regulaminu i za własne pieniądze. Amen.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Ale na playmoney nie trzeba chyba podawać roku urodzenia? Przynajmniej nie podaje się adresu z tego co wiem.

  6. #6
    Sądzę żebyś poprostu założył nowe konto, skoro tamto nie dostało potwierdzenia danych (skan dowodu itp) to każdy mógł sobie zrobić konto na twoje dane, a oni ci nie udowodnią nic, zrób nowe konto po 18tce, a jak cie coś będą pytać podasz skan dowodu i po sprawie, zresztą jak na tamtym koncie masz inny rocznik to to niekoniecznie jesteś ty, może twój brat mieć tak samo na imie . PS: też sądzę że sam założyłeś to konto ale nic mi do tego, dobrze że wcześnie zaczynasz trenuj i może ci się opłaci, ja też pierwsze rozgrywki grywałem na live mając z 15 lat i teraz mam już spore doświadczenie i jestem do przodu w porównaniu z takimi co grzecznie czekali do 18tki . Rada: dużo czytaj artykułów na necie itp, może ci się wydawać że dobrze grasz ale nie grasz, zwłaszcza, że grywasz na play money i nie miałeś prawa się niczego nauczyć. GL!