Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    61
    Mam tam trochę dolców i nie mogę się połapać jak mam je wypłacić. Wpłaciłem je na stronkę bet365 i co dalej??
    Wytłumaczcie mi krok po kroku jak mam to zrobić.
    Serdeczne dzięki.
    Pozdrawiam.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    In order to make a withdrawal, you need to log into your NETeller account at www.neteller.com and request a
    "Transfer From" a merchant.

    Our merchant code is BET34725 and the merchant account ID is the username for your betting account.

    Bet365 offer 1 free NETeller withdrawal every 28 days, subsequent withdrawals within this period are charged
    at $15.


    Tez kiedys nie wiedzialem

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Jak ja probowalem wyplacic na netellera, to powiedziało, że "aktualnie nie obsługujemy wypłat na netellera".
    Jest inny sposób - przegrać kase komuś na expekt i stamtąd juz bezprowizyjnie przelać na konto bankowe.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    61
    Dzięki za porady, ja mam konto na expekcie ale jak można przelać kasę z bet365 na expekt?? Na expekcie wypłaca się kaskę bardzo łatwo i myślałem że na bet365 tak samo jest przecież to ta sama sieć.
    Pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Chodzi o to, że bet i expekt są w tej samej sieci i logujesz sie na bet, a ktos inny na innym kompie loguje się na expekt. Wchodzicie na stolik 1na1 NL holdem i robicie tak: stawiasz dużo przed flopem i ta druga osoba cię przebija. Wtedy robisz fold i tak aż do skutku. Przed flopem nie płacicie rake, więc jest to darmowa operacja 8)
    Niestety, ta osoba musi mieć swoje konto bo PrimaPoker nie pozwala na logowanie się na 2 kontach jednocześnie.
    Możlwe są też różne wariacje, np. niedawno robiłem taką operacje: pokerroom.com > neteller > gamingclub > bet365(konto dziewczyny) > expekt (mój).
    Trzeba tylko uważać, bo po tym zablokowali mi konto na gamingclub (wpłata 100$ i "przegranie" kasy w 5 minut bez zapłacenia rake osobie łączącej się ze tego samego IP, mogły się wydać podejrzane )

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    61
    Czyli jak dobrze rozumiem to grając na bet365 i nie mając konta nettlera ale mając konto w mbanku to i tak nie da się wypłacić żadnej kasy??
    Przecież to wszystko jest bez sensu!!
    Wygrałem kilka dolców we freerolla, pomnożyłem to kilkadziesiąt razy i nie mam jak tego wypłacić.
    Poprostu super!!

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    Hej! Zeby wyplacac musisz najpierw miec zarejestrowana u nich forme wyplacania i wplacania. Zeby ja zmienic musisz miec 0$ na koncie. Dodatkowo zeby moc wyplacic musisz pierwsze wplacic kase a dopiero potem mozesz wyplacac. Min to chyba 10GBP wiec niewiele. Najprosciej na stoliku przekazac kase komus kto moze wyplacac z tamtad na netellera i po problemie.