Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - Full-Tilt Hand Converter from HandHistoryConverter.com

    Button ($18.26)
    Hero (SB) ($21.39)
    BB ($7.76)
    UTG ($17.95)
    MP ($21.96)

    Preflop: Hero is SB with K, K
    UTG bets $0.35, 2 folds, Hero raises to $1.10, BB calls $1, UTG calls $0.75

    Flop: ($3.30) 8, J, 6 (3 players)
    Hero bets $2.10, 1 fold, UTG calls $2.10

    Turn: ($7.50) 10 (2 players)
    Hero bets $3.50, UTG calls $3.50

    River: ($14.50) 10 (2 players)
    Hero checks, UTG bets $11.25 (All-In), Hero?

    Przeciwnik od niedawna na stole, brak readów.

  2. #2
    fidelloz Guest
    Dlaczego taki niewielki bet na mokrym flopie a potem ponizej 1/2 pjuli na turnie?

    Wydaje mi sie ze na turnie i riverze pokazales slabosc i villain moze pushowac z any 2.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Dałbym więcej pre.
    Na pewno więcej na flopie.
    Dalej akcja bez readów jest bardzo ciężka. Zakładając znormalizowany zakres villain to mamy wysokie pockety i coś w stylu AJs+. Biję mocno flop, turn także i na river łapiemy tylko nietrafione drawy, co niestety jest w tej mniejszej części jego zasięgu. Dlatego c/f imo jest najodpowiedniejszy. Jednak na przyszłość (jak patrzę na inne wrzucone przez Ciebie rozdania) bij więcej!

  4. #4
    Tak jak inni. Zdecydowanie za słabe bety zarówno na flopie jak i na turnie, za dużo drawów jest i dajesz mu szanse, żeby tanio coś złapał. Zarówno flop jak i turn betowałbym tutaj dużo bliżej rozmiaru pota, moze 15% mniej.

  5. #5
    Zdecydowanie zbyt słabo rozgrywam wysokie pary. Faktycznie na takim boardzie powinienem zdecydowanie więcej betować. Możliwe, że moja pasywna gra skłoniła villaina do wrzucenia olka. Im dłużej nad tym myślę, tym bardziej skłaniam się do call.

    Przy takim zakresie - TT+,88,66,AhKh,AsKs,AhQh,AsQs,AJs-ATs,KJs-KTs,QhJh,QsJs,JTs,AJo-ATo,KJo-KTo,JTo , mam 45%, a muszę mieć niecałe 44%, czyli mocno stykowa sytuacja.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Wszyscy pisziecie: bij więcej. A ja zapytam: czy na pewno chcecie stackować się za 180bb z tylko jedną parą? Gdybyśmy mieli tu mniejsze stacki, ok 100bb, to się zgadzam. W tym przypadku niekoniecznie. Tylko mega debil (a.k.a. calling station) będzie nas tu sprawdzał 3 streety z gorszą ręką. Flop jest na tyle mokry (zwlaszcza na turnie), że nie wyciągniemy od niego zbyt dużo value od żadnej ręki którą bijemy, natomiast grając tak jak proponujecie możemy mu łatwo oddać prawie 200bb. Imo musimy grać rozsądnie i starać się kontrolować pulę, bo gramy bez pozycji i deep w stackach.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Zdecydowanie zbyt szeroki range dla villaina dałeś. Widzę dokładnie 0 powodów, dla których gość będzie 2 razy callował samo top pair i teraz shipował za 100bb river. Sety są mocno discounted - board może się dość niebezpiecznie rozwinąć, więc o ile na flopie często gość będzie nimi sprawdzał, o tyle spodziewałbym się shove turn w zdecydowanej większości przypadków. Podobnie sprawa ma się z JT. Także na river spodziewałbym się raczej, że shipnie busted drawy (których niestety jest bardzo niewiele, bo duża część na river złapała trips) i lepsze made hands.
    Im dłużej się nad tą ręką zastanawiam tym bardziej skłonny jestem ku c/r turn. Setów na pewno nie ma wszystkich kombinacji ze względu na float flopa, możesz faktycznie wpaść w JT ale spodziewałbym się, że większość drawów i top pair hands zabetuje turn vs twój check, którym reprezentujesz AK. Ja gram zdecydowanie c/ship turn.

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    Wszyscy pisziecie: bij więcej. A ja zapytam: czy na pewno chcecie stackować się za 180bb z tylko jedną parą? Gdybyśmy mieli tu mniejsze stacki, ok 100bb, to się zgadzam. W tym przypadku niekoniecznie. Tylko mega debil (a.k.a. calling station) będzie nas tu sprawdzał 3 streety z gorszą ręką. Flop jest na tyle mokry (zwlaszcza na turnie), że nie wyciągniemy od niego zbyt dużo value od żadnej ręki którą bijemy, natomiast grając tak jak proponujecie możemy mu łatwo oddać prawie 200bb. Imo musimy grać rozsądnie i starać się kontrolować pulę, bo gramy bez pozycji i deep w stackach.
    Imo nie zależnie od rozmiaru stacków, bicie tutaj slabo na flopie nie zależnie od rozmiaru stacków jest dużym błedem. To, ze mamy deep stacki nie powinno imo sprawiac, ze podejmujemy niepoprawne decyzje. Ma _BARDZO_ silny układ na flopie, jednak na turnie może się to diametralnie zmienić.

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Zgadzam się, że ma silny układ, ale pytam tylko o to czy chcemy tutaj pakować cały 180bb stack z overparą? To jest błędem moim zdaniem, bo bardzo rzadko (raczej nigdy) ktokolwiek będzie nas sprawdzał do samego końca z gorszą ręką. Wyjątkiem jest przypadek kiedy wrzucimy AI na flopie, dlatego przychyliłbym się do linii którą proponuje Leszek. W moim przekonaniu to jest jedyny sposób, na wyciągnięcie max value od rąk typu para + draw lub mocny draw. Jeśli przeciwnik jest kiepski, to może też wrzucić stack z oesd lub fd.

  10. #10
    Hej,

    Moim skromnym zdaniem, na tych stawkach jak najbardzie wielu graczy będzie sprawdzać pot sized bety do samego końca z każdym jackiem z nieco mocniejszym kickerem. Z Drawami również będą callować prawdopodobnie niezależnie od tego czy bet wynosi 60% czy 100% pota. Na riverze ewentualnie byłbym za tym aby trochę przystopować i przykontrolować, ale na tych stawkach, bardzo chętnie będę się stackował z taką overparą nawet z 2,5 buyin.