Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) ($10)
    UTG ($10.98)
    MP ($8.85)
    CO ($10)
    Button ($18.13)
    SB ($8.66)

    Preflop: Hero is BB with K, Q
    UTG bets $0.30, 1 fold, CO calls $0.30, 2 folds, Hero calls $0.20

    Flop: ($0.95) 8, 9, 3 (3 players)
    Hero checks, UTG bets $0.60, CO raises to $1.90, Hero raises to $9.70 (All-In), 1 fold, CO calls $7.80 (All-In)

    Turn: ($20.95) 10 (2 players, 2 all-in)

    River: ($20.95) 7 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $20.95 | Rake: $1.04

    Witam. Mam tu rozdanie, w którym nie byłem bohaterem, tylko siedziałem przy stole, chciałbym żebyście ocenili zagranie hero i podali alternatywne sposoby rozegrania, bo reka wydaje mi sie ciekawa sam nie wiem jak bym ją rozegrał.

    UTG: 17/12 Cbet 60%(5) po ok.60rekach
    CO: 12/7 agg%- 12% po 20 rękach

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ja gram fold. Nie mam tu dużego FE, przegrywam do setów, 89 i NFD, które są tutaj moim zdaniem często w zakresie CO.

  3. #3
    Squeez pre.

    Jeżeli gram jak wyżej to fold. Osobiście leaduje tego flopa.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Czemu squeez pre przeciwko takim villainom?
    Lead na flopie faktycznie wygląda tu na najlepsze zagranie.

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Czemu squeez pre przeciwko takim villainom?
    Lead na flopie faktycznie wygląda tu na najlepsze zagranie.
    Nie lubie grać oop z dominowaną reką pre. KQ ma blockery na nutsy QQ/KK, dobrze więc zamieniać ją w tym spotcie w bluff (squeezując) gdyż utg często, gęsto zrzuca tutaj na squeeza AQ, a nawet JJ i AK. No i oczywiście mamy dead money w puli xD w postaci set minującego CO.
    Ostatnio edytowane przez Banis ; 02-01-2011 o 02:37

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    KQo jak najbardziej, jedak z KQs przeciwko tym villainom warto chyba grać nie tylko ze względu na high card value - ich przewidywany range jest dostatecznie tight żeby szukać więcej value w kompletowaniu mocnego układu post flop (w czym KQo jest znacznie gorsze) niż martwa kasa w puli pre. No chyba, że potem trudno jest się komuś rozstać z gołym top pair i topi pieniądze callując do river. Przynajmniej tak mi się wydaje.
    A, fold eq vs AK i JJ? AQ może...

  7. #7
    Vs agresor nie ma high card value w tym spotcie, a do tego masz set minującego, któremu często gęsto wypłacasz na dry boardach z tpgk. Na tego fd na flopie masz te 12% pre i jakieś tam kilka % na oesd i to całe value jakie jest w tym spotcie w tej ręce. Ale to tylko moje skromne zdanie.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Jaki masz vs tacy villaini calling range w tej sytuacji? No i o ile on się różni od rąk, które sprawdzałbyś na BU?

  9. #9
    Mój zakres callawanie pre w tym spotcie jest veeeeeeery thin. Z btn tak na oko 3x większy.