Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: A7 na 744

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Na przeciwnika nie mam żadnych readów. Tylko tyle, że kilka rozdań wcześniej slowplayował 2pary w limpowanej puli (zagrał check/call), a potem na riverze min CR z fullem.

    Przeciwnik limpuje, my raise 5 czy 6bb z A7.

    Flop 744r, przeciwnik check, my cbet i on minCR. Min CR to siła u donków, ale biorąc pod uwagę rozdanie z fullem? Odpuszczamy? Jeżeli nie odpuszczamy to czy call, czy może raise, żeby nie dobrał przypadkiek z jakimiś overcardami do mojej pary 7?

  2. #2
    Hej,

    osobiście mimo wszystko bym go sprawdzał - też uważam, że min raise to siła u donków, nie ma jednak 100% pewności czy to jest donk - dobry gracz też czasem odwala akcje od czapy po jednej akcji bym go nie sklasyfikowal, chyba ze bylaby totalnie ewidentnie masakra.

    Sprawdzałbym go na flopie i ocenił sytuację ponownie na turnie.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    a jak sam uwazasz?

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    @teddy
    Ja go chyba oceniałem na donka na podstawie wcześniejszych rozdań.

    @krolewicz
    Myślę, że call jest lepszy i potem call/fold na turnie/riverze w zależności od tego jak dalej go ocenię. Myślę, że z blefem albo odpuści, albo zabetuje nisko. Ale to tylko przypuszczenie. Na tilciku raise, aby zakończyć rozdanie i nie dać się znowu outdrawować

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    @krolewicz
    Myślę, że call jest lepszy i potem call/fold na turnie/riverze w zależności od tego jak dalej go ocenię. Myślę, że z blefem albo odpuści, albo zabetuje nisko. Ale to tylko przypuszczenie.
    ez game ;D, przy czym ja przed riverem nie bede foldowal, pozniej jest imo dosc close, pewnie odezwie sie stacja i callne ^^