Zobacz wyniki ankiety: Na HESOP-ie w Ostrawie w marcu br.: (można wybrac kilka odpowiedzi)

Głosujących
45. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zamierzam zagrać w High Roller 5500 CZK

    19 42.22%
  • Zamierzam zagrać w rebuy 350 CZK

    12 26.67%
  • Zamierzam zagrać w darmowym turnieju specjalnym

    20 44.44%
  • Chciałbym zagrać w innym side evencie

    14 31.11%
  • Nie interesują mnie side eventy

    9 20.00%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 8 z 17 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 170
  1. #71
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez suited_mess Zobacz posta
    czy direct buy in w wyniku otwarcia juz list rezerwowych traci tutaj sens bez apelacyjnie? Niestety decyzja o wolnym w pracy zapadnie w moim przypadku na kilka dni przed turniejem, i bylem zdecydowany na taka opcje ( direct) , a nie chce jezdzic do Ostrawy i calowac klamke, czy jest szansa ze zwiekszycie cap jesli pojawia sie ludzie na miejscu z checia wkupienia direct?
    Z gory dzieki za odpowiedz
    ze wzgledu na duze zainteresowanie (jak widac po liscie zapisow) procedura jest nastepujaca... najpierw direct buyin a jak beda wolne miejsca to zapisy w kasynie.Cap w tej chwili wynosi 234 miejsca ( został zwiększonyz 200)

  2. #72
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    oszustwo ! :P

  3. #73
    Ja jebie mimo dwoch konkretnych przypomnien [pzdr pitshot ;P] wyszlo mi z glowy na dwoch ulicach i dupa.

    Mozna dopisac niby na 1A ale to juz prawie bez znaczenia...

  4. #74
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    W tym wątku umieścilismy ankietę, która moze nam pomóc w optymalnym zaplanowaniu event'ów z cyklu HESOP. Prosimy o szczere, niewykluczjące się odpowiedzi

  5. #75
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez ciejas Zobacz posta
    Ja jebie mimo dwoch konkretnych przypomnien [pzdr pitshot ;P] wyszlo mi z glowy na dwoch ulicach i dupa.

    Mozna dopisac niby na 1A ale to juz prawie bez znaczenia...
    Troche wiary i optymizmu do turnieju jeszcze 6 tygodni... i tylez satelitek, Liga we wrocławiu ( w tym race dla ligowiczow na HeyPoker.com)..moze tez na czarnym rynku od konika uda sie kupić miejsce hihi

  6. #76
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Ciejas bez załamywania się Jesteś hesopowym regularsem i mamy pewne porachunki do wyrównania

  7. #77
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    108
    Odnośnie ankiety, jako inny side event proponowałbym omaszke pl freezouta za powiedzmy 500 koron to i regularsi w tej odmianie byli by zadowoleni ze mogą pograc live i Ci co by chcieli spróbowac cos nowego to by tez się skusili bo 500 koron to chyba nie jest jakaś wygórowana kwota.

  8. #78
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    side : omaszka pl 500czk 1 rebuy plus addon lub omaha pl rebuy 350czk

  9. #79
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    Mi też się marzy omaszka live. Tyle że w wersji pl krupierzy pewnie mieliby problem z ogarnięciem. No i kwestia ile osób byłoby chętnych...

  10. #80
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    A tak w ogóle to proponuje turek dealer choice To byłaby jazda