Zobacz wyniki ankiety: Na HESOP-ie w Ostrawie w marcu br.: (można wybrac kilka odpowiedzi)

Głosujących
45. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zamierzam zagrać w High Roller 5500 CZK

    19 42.22%
  • Zamierzam zagrać w rebuy 350 CZK

    12 26.67%
  • Zamierzam zagrać w darmowym turnieju specjalnym

    20 44.44%
  • Chciałbym zagrać w innym side evencie

    14 31.11%
  • Nie interesują mnie side eventy

    9 20.00%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 170
  1. #111
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    Hej wyslalem klika maili i czekam juz 3 dni az ktos bd raczyl dodac mnie do listy rezerwowej na dzien 1a

  2. #112
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    8
    GRACZ :

    43.mankiet-rgw

    Jesli bedzie miejsce na liscie glownej to dzien 1A .

    dziekuje

  3. #113
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez rauf1928 Zobacz posta
    Hej wyslalem klika maili i czekam juz 3 dni az ktos bd raczyl dodac mnie do listy rezerwowej na dzien 1a
    sorki za opoznienie, jakos mi umknęlo.. ale jestes wpisany wg kolejnosci...

  4. #114
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    19
    Czyli jest juz zerowa szansa na zagranie w ME bedac na 30+ miejscu listy rezerwowej skoro tyle osob oplacilo?

  5. #115
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez donvdr Zobacz posta
    Czyli jest juz zerowa szansa na zagranie w ME bedac na 30+ miejscu listy rezerwowej skoro tyle osob oplacilo?
    nigdy nic nie wiadomo .. zobaczymy jak rezerwa sie zachowa.. no i sa satelitki

  6. #116
    prosiłbym o wyjaśnienie pewnej kwestii. byłem na rezerwie na miejscu 25, ale teraz przesunąłem się na miejsce 3. do 18.02 czas na wpłatę mają ci gracze, którzy awansowali z listy rezerwowej na główną, a potem obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. czy to, że się zapisałem i mam to 3 miejsce w tym momencie nic nie oznacza? czy może zapisy są tylko dla tych którzy są na jakiejkolwiek liście?

  7. #117
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez cumil Zobacz posta
    prosiłbym o wyjaśnienie pewnej kwestii. byłem na rezerwie na miejscu 25, ale teraz przesunąłem się na miejsce 3. do 18.02 czas na wpłatę mają ci gracze, którzy awansowali z listy rezerwowej na główną, a potem obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. czy to, że się zapisałem i mam to 3 miejsce w tym momencie nic nie oznacza? czy może zapisy są tylko dla tych którzy są na jakiejkolwiek liście?
    Twoja sytuacja jest nastepujaca .. jestes wpisany na liste glowna na poz 6 dzien 1A i masz czas oplacic wpisowe do 18.02. poza tym jestes na rezerwie na dzien 1A i tam przed Tobą jest jeszcze 8 osob. Czyli jesli do 18.02 nie wplacisz wpisowego na dzien 1B to Twoje miejsce przepadnie, i wtedy masz jeszcze cien szansy 'wpasc" na liste głowną na dzien 1A...

  8. #118
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    Wysłałem maile z potwierdzeniem rejestracji i prośbą o przeniesienie na 1B ale widze, że już załatwione .
    Wielkie dzięki!
    Pozdrawiam

  9. #119
    TRANSPORT

    Z kumplem jedziemy samochodem i mamy 2 miejsca wolne.
    Trasa to:
    Płock-Łódź-Częstochowa-Katowice-Ostrawa

    Wyjazd 4 marca, powrót 7 marca

    Chętni pisać najlepiej na priv

  10. #120
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    7
    witam,
    razem z kolegą dostaliśmy się z listy rezerwowej na dzień 1A nr 21 Musaszi i 22 Guslik, byliśmy też zapisani na liście rezerwowej na 1B, czy istnieje możliwość przeniesienia na listę główną 1B ?
    pozdrawiam