Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Czesc!

    Staty villaina: 92/47/3.91 cbet: 80 po 57 rekach
    Dziwny wydal mi sie brak cbeta po flopie, po za tym nie raz stackowal sie za 100bb lub wiecej
    z TPWK lub z jeszcze gorszymi rekami typu gut shoty, drugie i trzecie pary ze slabymi kickerami lub takie akcje jak 3bet pf z K3o call 4beta OOP.

    iPoker - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    CO: $10.00
    BTN: $17.20
    SB: $18.68
    Hero (BB): $15.44
    UTG: $20.57

    SB posts SB $0.05, Hero posts BB $0.10

    Pre Flop: ($0.15) Hero has

    UTG raises to $0.35, fold, BTN calls $0.35, fold, Hero calls $0.25

    Flop: ($1.10, 3 players)
    Hero checks, UTG checks, BTN checks

    Turn: ($1.10, 3 players)
    Hero bets $0.82, UTG raises to $20.22, fold,

    Chcialbym, byscie napisali mi co sadzicie o tej sytuacji i dali jakies wskazowki co do takich spotow.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Raczej fold. Generalnie jak na nl 10 callowanie w takich spotach to jest high variance play a nie musisz tak grac zeby robic tu kase. Ciezko powiedziec co moze miec ale raczej made hand bo z mojego doswiadczenia donki nie graja tak drawow wiec obstawilbym na 2 pair/set i slowplayowane debilnie AA. Imo tylko flush daje Ci tu pewna wygrana a nie masz oddsow do calla.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    O co chodzi z callem pre?

  4. #4
    Totalny fold pre flop zdecydowanie i bez namysłu nawet. Ani pozycji nie masz, ani kart sensownych, ani graczy ktorych mozna probowac wyrzucic z rozdania.

    Oprocz tego nie oczekiwalbym od graczy na flopie ze beda cont betowac na tych stawkach, wiec to jest normalne.

  5. #5
    Macie racje call pf bardzo slaby. Dzieki za odpowiedzi. Bylem na lekkim tilcie bo wczesniej przegralem do tego gracza niezla pule (jak dla mnie). Pozdro.