Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Wczoraj nie miałem czasu pograć więc jakos po pól nocy właczyłem na chwile ruscha. I zrobiłem 1 punkt FTP. Dzisaj siadam do gry patrze w mój kalndarzyk IRON MAN i widze że mam na wczorjszym dniu 500 punktów. Skąd to mam? Bo niemam zielonego pojecia.

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Może ktoś wkradł Ci się na konto i ugrał pozostałe 499?

  3. #3
    Jest jakis nowy rodzaj na FTP? O co chodzi w Rusch? Coś niemieckiego czy jak?

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    27
    kirkblade - byla awaria na ftp , stoliki zniknely itp wiec zapobiegawczo dal po 500 ptk zeby pozniej nie sluchac, ze sie przez awarie nie wyrobilo sie iron mana itp .

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Echobike: też tak przez chwile myslałem. Ale kaska na koncie nie ruszona więc musiał by idealnie skończyć swoja sesje włamywacz
    pzamecki: Ale sie usmiałem. Normalnie boki zrywac. Walnołem sie grałem i pisałem. Nie poprawiam niech inni też się pośmieją z twojego przedniego żartu. No i pozatym masz +1.
    Sandman83: To znaczy że Ty też dostałes równo 500 wczoraj? Można o tym gdzieś przeczytać?

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Właśnie sprawdziłem i mi tego dnia też naliczyło 500 punktów, choć wcale nie grałem.

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Hehe, mi również naliczyło 500pkt. chociaż od około 7 tygodni nie zagrałem na FTP ani jednej ręki. Za to parę dni temu to dostałem bonusa $300. Coś słabo, bo zdaje się we wrześniu dali $500.

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Jak to $300 bonusa??? Jak to 500$ we wrześniu??!! Ja nic nie dostałem. Hmm, to może dlatego, że nie grałeś tam i chcieli Cię znów przyciągnąć promocją?

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    FTP zawsze dają bonusa jeśli ktoś nie gra u nich pare ładnych tygodni. A dla tych którzy graja cały czas jest figa z makiem GG FTP

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez TrojkaT Zobacz posta
    FTP zawsze dają bonusa jeśli ktoś nie gra u nich pare ładnych tygodni.
    Na to wygląda. Ja dostaję bonusa z raz na kwartał. Z tym że ostatnie dwa miałem po $500. A jeszcze wcześniej to zdaje się $300 i $400. To takie zadośćuczynienie za brak rakebacku. .