Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    Cytat Zamieszczone przez alejasienieznam Zobacz posta
    Wykres przy dużych próbkach jest dość dokładny, co potwierdzają gracze z dużymi bazami
    no dobrze, a co to znaczy duża próbka? bo trochę się zaczynam martwić, że te 100bi mi gdzieś "zaraz" ucieknie.. ;p

    Cytat Zamieszczone przez Finian Zobacz posta
    Jeżeli chodzi o sytuacje kiedy dwóch przeciwników sprawdza i czeka do rivera, to rzeczywiście to nie działa, ale przez moje 2k sng zdarzyło mi się to 1-2 razy. Raz pamiętam, pewnie jeszcze był jakiś podobny przypadek.
    chodzi ogólnie o sytuację, w której idziemy allin'a i sprawdza nas liczba graczy >= 2 bo wtedy jeżeli jeden z nich "coś złapie" i podbije a reszta spasuje, to będziemy mieć z nim HU i wtedy wyliczy nasze szanse na wygranie od momentu jak zostaliśmy sami
    Ostatnio edytowane przez BRAJAN ; 28-02-2011 o 08:26

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Nie przesadzajmy to sa detale Linia EV ma byc orietacyjna czy dobrze gramy Przy duzej ilosci rozdan my tez bedziemy czasame podbijac i to tez sie w miare wyrowna

    To tak jak miec KK na sb pushowac call-nie nas i AA i miec zastrzezenia do EV ze pokazuje ze zle zagralismy - stracilismy eqiuty a wiadomo ze inaczej nie mozna zagrac i jest to zagranei EV +

    Wedlug mnie duza probka an sitach to 10k table
    Ostatnio edytowane przez karambol ; 28-02-2011 o 08:43