Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: QQ oop pf

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.25(BB) Replayer
    Hero ($25.10)
    BB ($29.03)
    UTG ($36.43)
    UTG+1 ($19.45)
    UTG+2 ($31.39)
    CO ($25.40)
    BTN ($32.50)

    Dealt to Hero

    fold, fold, UTG+2 raises to $1, CO raises to $3.35, fold, Hero ??

    utg+2 10/7 nit po duzej probce, fold to 3b 0/3, 4b 0/3
    CO random 20/13/4 po 80 rozdaniach, 3b 7%

    4b - fold vs nit / 4b - call vs CO ?
    foldowanie po 4becie chyba slabe by bylo, a callowac 13bb bez pozycji i czekac co nit zrobi tez kiespko.

  2. #2
    Fold.

    Albo linia, mini 4bet (22bb) i shove vs CO, zawsze pass do nita. Osobiście skłaniam się praktycznie w 100% wypadków do foldu, jak dla mnie w long runie fold jest przynajmniej ev0.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    fold jest dokladnie EV 0 z definicji zapewne miales na mysli ze fold jest "przynajmniej tak dobry jak 4bet", co oznacza innymi słowy że "4bet jest co najwyżej EV neutral". to tak z czepiania sie

    a co do meritum, gdyby tamci gracze byli na odwrót folduję 100%. a w tej kolejności bardziej chyba podoba mi się min 4bet, dla value od slabszego/luzniejszego gracza, i chcac nie chcac jako kiepski blef (?) przeciw nitowi (oczywiscie nie wyrzucimy lepszych rak u niego, ale mozemy wyrzucic np flipy)

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    a co do meritum, gdyby tamci gracze byli na odwrót folduję 100%. a w tej kolejności bardziej chyba podoba mi się min 4bet, dla value od slabszego/luzniejszego gracza, i chcac nie chcac jako kiepski blef (?) przeciw nitowi (oczywiscie nie wyrzucimy lepszych rak u niego, ale mozemy wyrzucic np flipy)
    na szczescie nie sa na odwrot, wiec mozna rozkminiac. fold mimo wszystko wydaje mi sie przesada, bo QQ > 7% nita OR, a jako, ze na drugiego mam tylko 80 rozdan -> nie jest regiem na nl25 -> nie wie kogo 3betuje pewnie -> moze miec szerzej niz KK+.

    zagralem call, teraz tez mi sie to nie podoba, ale wtedy myslalem ze nit nie 4betowal na razie -> sprawdzi z kazda para na setmine, a CO pozwolimy dalej betowac szeroki range.

    na flopie bez A i K, mala szansa na seta, postanawiam zamknac oczy i wciskac call do konca. any thoughts ?
    fold, fold, UTG+2 raises to $1, CO raises to $3.35, fold, Hero calls $3.25, fold, UTG+2 calls $2.35

    FLOP ($10.30)

    Hero checks, UTG+2 checks, CO bets $4.75, Hero calls $4.75, UTG+2 folds

    TURN ($19.80)

    Hero checks, CO bets $5, Hero calls $5

    RIVER ($29.80)

    Hero checks, CO bets $12.30 (AI), Hero calls $12 (AI)

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    no skoro scallowalismy preflop i wypada jeden z najlepszych boardów i dobra akcja (tzn nit sie ewakuuje), to raczej nie mozemy tego spasowac. gram tak samo, choc na riv licze sie z faktem ze czesciej jestemz tylu

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    wydaje mi sie, ze po 4becie villain zrobi zdecydowanie mniej pomylek niz my

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    KK czy AA ?

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    JT, nice hand ^^

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    W tym rozdaniu akurat nic to nie zmieni, ale skoro chcemy grać call do końca, to może lepiej agresywniej flop? Może nie lead, lepiej zobaczyć co zrobi nit, ale skoro nit check, to może my c/r? Przecież bet CO nie mówi wiele, a jak spadnie nam A/K na dalszych ulicach to się trochę skwasimy. Ale ja tam nie wiem...