Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    fidelloz Guest
    Witam,

    Po przejsciu na NL10 radze sobie nie dosc dobrze, dzis przegralem 4 BI, zdobywam powoli dolary caly dzien zeby stracic je w kilka zle rozegranych/pechowych rozdan. Prosze ocencie co teraz zagralem...


    UTG 32/10/ 8.0 3 bet , 0,4 agresja
    CO 59/38/ 58 - 3 bet - 4.0 agresja

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.10(BB) Replayer
    SB ($9.80)
    BB ($11.88)
    UTG ($28.54)
    CO ($6.07)
    Hero ($9.75)

    Dealt to Hero

    UTG raises to $0.40, CO raises to $0.70, Hero calls $0.70, fold, fold, UTG calls $0.30

    FLOP ($2.25)

    [color=red]UTG checks, CO checks, Hero bets $1.75, UTG raises to $4, CO raises to $5.37 (AI), Hero

    ??
    Ten sam stol
    CO 32/10/ 8.0 3 bet , 0,4 agresja

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.10(BB) Replayer
    Hero ($9.25)
    BB ($10.14)
    UTG ($14.71)
    CO ($39.50)
    BTN ($20.82)

    Dealt to Hero

    UTG raises to $0.30, CO raises to $0.90, BTN calls $0.90, Hero raises to $4, fold, fold, [color=red]CO raises to $9 Hero ??

    BB - 54/27 , 5.3 3 bet,

    z BB na steal 10% raisuje

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.10(BB) Replayer
    Hero ($10.49)
    BB ($18.49)
    BTN ($6.09)

    Dealt to Hero

    fold, [color=red]Hero raises to $0.40, BB raises to $1.20, Hero raises to $4, BB raises to $18.49 (AI), Hero ??

    SB 35/10/ 0 -3bet , 1.6 agg

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.10(BB) Replayer
    SB ($10.26)
    BB ($4.20)
    UTG ($3.68)
    Hero ($12.77)
    BTN ($2)

    Dealt to Hero

    fold, Hero raises to $0.40, BTN calls $0.40, SB calls $0.35, fold

    FLOP ($1.30)

    SB checks, Hero bets $1, BTN folds, SB calls $1

    TURN ($3.30)

    SB checks, Hero bets $3.30, SB calls $3.30

    RIVER ($9.90)

    SB checks, Hero checks


    Button vs SB
    SB 39/25 - 13.3 - 3bet

    wydawalo mi sie ze miazdze jego 3bet range, dlatego zagralem 4 beta za jego all ina z uwagi na jego short stack...

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.10(BB) Replayer
    SB ($3.94)
    BB ($8.98)
    UTG ($24.12)
    CO ($9.57)
    Hero ($11.66)

    Dealt to Hero

    fold, fold, Hero raises to $0.40, SB raises to $1.25, fold, Hero raises to $3.85, SB raises to $3.94 (AI), Hero calls $0.09

    FLOP ($7.98)

    TURN ($7.98)

    RIVER ($7.98)

    Hero shows
    (Pre 32%, Flop 5.6%, Turn 9.1%)

    SB shows
    (Pre 68%, Flop 94.4%, Turn 90.9%)

    SB wins $7.59

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    1) JJ- CO gra jak maniac i bardzo chętnie na twój 4bet odpowie allinem z zakresem słabszym od JJ. Następnym razem rozważ 4bet/allin tutaj. To Cię uchroni przed 3way potem i trudnymi spotami.

    2) i 3) - policz sobie ile musisz dołożyć do puli a ile masz do wygrania. Na jaki zakres obstawiasz przeciwników w tych rozdaniach ? Jak się nad tym zastanowisz to powinieneś dojść do wniosku ,że pasowanie tutaj QQ czy KK to bardzo duży bląd.

    4)jak dla mnie spoko.

    5)Ja też się stackuje z nim .

  3. #3
    1) Ja tu zawsze gram jakiś raise gdzieś do 2$, szczególnie z takimi przeciwnikami, bo jak napisał przedmówca sprawdzą z gorszymi układami, więc dążę do allinów preflop w tej sytuacji. A jak rozegrane tak jak Ty, to szczerze nie wiem co robię na flopie, Z samym CO to pewnie sprawdzam jego allina, ale jest jeszcze ten UTG i to dośc deep, trzeba by policzyć jak to wygląda matematycznie, poustalać zakresy trochę.

    2) dziwny ten raise do 9$, ale tu chyba skłaniam się do stackowania preflop, szczególnie na 6-max.

    3) Ja to chyba zawsze króle preflop stackuję, no chyba, że ewidentnie murek, ale to trzeba mnóstwa rąk na gościa, chyba nie miałem sytuacji, żeby spasować kk preflop.

    4) Tu gram tak jak Ty, ale robię chyba check behind turn, bo tak jak tutaj to na river do jego allina co robisz? Zainwestowane prawie połowa stacka, więc znów trzeba by ustalić zakresy i policzyć. Nie wiem czemu, ale mi tu śmierdzi czymś w stylu AJ, AT, i może próby trapowania z nadzieją na twój bet river.

    5) Tutaj to według mnie też poprawnie, gram tak samo z shortami.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Po pierwsze to podawaj, jaką próbkę rozdań masz na gości.

    1.
    Cytat Zamieszczone przez matizzz Zobacz posta
    1) Ja tu zawsze gram jakiś raise gdzieś do 2$, szczególnie z takimi przeciwnikami, bo jak napisał przedmówca sprawdzą z gorszymi układami, więc dążę do allinów preflop w tej sytuacji.
    UTG ma 32/10 więc jeśli to miarodajna próbka to z UTG (a właściwie MP bo 5os stół) moze mieć pfr np. 5-9 i jak tu zrobimy 4bet z JJ to albo zgarniemy grosze albo sie wpieprzymy na coś mocniejszego, może przy dobrych wiatrach jedynie na TT AQ. Co innego gdybyśmy mieli przeciw sobie tylko tego donka z CO. Tak wiec IMO call pf, i na takim flopie po takiej akcji fold raczej.


    2.
    Nie no ziomuś bez jaj - jak zrobiłeś 4beta za prawie pół stacka to musisz dołożyć prawie zawsze (chyba że to był blef z jakims gównem) a już napewno z QQ. Mniejszy 4bet i fold na allina też odpada - QQ ma zbyt dużą wartość, żeby zamieniać tę rękę w blef. Pytanie czy ten 3bet % u kolesia jest z dużej próbki. Jeśli tak to 4bet i call. Jeśli to jest mała próbka to może byc call 3beta i gramy po flopie.

    3.
    Easy call zwłaszcza na 3os stole.

    4.
    Ja tu widze 2 opcje:
    - na takim turnie check za nim i jeśli stoł sie nie sparuje to check river lub call niewielkiego beta. Zabetowałeś turn ale on na szczęście zagrał pasywnie i jeśli przegrałeś to niewiele.
    - masz mocna rękę i mocno drawowaty flop który sie najczęściej spieprzy więc... allin (lub cr allin licząc na bet od BTN) - jest tu dużo rąk które cie sprawdzą (sety, 2 pary, jakieś tp, para + fd, para + sd, fd + sd) a nie dasz tanio dobrać, nie dasz sie ewentualnie wyblefować i nie bedziesz ewentualnie opłacał jak wyfarci.

    5. OK