Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
  1. #31
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Według linku co dałeś wychodzi na to ze da się ustawić żeby rejk przychodził nie co piątek tylko naprzykład raz na miecha? Da się to gdzieś zrobić?

  2. #32
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Niestety nie wiem o czym mówisz, gdzie to wyczytałeś? Anyway, z tego co pamiętam, kiedyś pisałem do nich maila z pytaniem, czy zamiast na konto mogą wypłacać rakeback bezpośrednio na Netellera - otrzymałem odpowiedź, że nie ma takiej opcji i rakeback standardowo będzie automatycznie wypłacany na konto FTP w każdy piątek.

  3. #33
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    6
    Witam, czy moglibyscie podac stronke z ktorej moge sie zapisac na RB. Gram na FTP. Z gory dziekuje

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3
    Nieznaczny off topic: tabelka z kasynami oferującymi rakeback.

  5. #35
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    6
    Mozna podpiac jakos konto do jakiegos rakebacka??
    Moze ktos napisac jak to zrobic i z jakiej stronki zkorzystac??

  6. #36
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    118
    Ze 3 lata temu udało mi się podpiąć pod istniejące konto przez Poker rakeback rake back rakebacks rebates - Rakebucks.com nie wiem jak teraz wygląda ta sprawa.

  7. #37
    Hej,

    Mam konto na FTP z rakebackiem ale przenosze rolla na PS i zamierzam tam pograc dluzej. Nie chce stracic rakebacku na FTP a w przypadku przeniesienia wszystkich srodkow jest chyba taka opcja.
    Moje pytanie, czy pamieta ktos jaka kwota musi pozostac na konci zeby nie starcic RB? Czy ta kwota to srednia za jakis okres i czy moge wyzerowac konto powiedzmy na 2 tyg a potem ponownie wplacic? Prosze o pomoc bo zanim to zrobie chcialem sie upewnic bo napewno kiedys wroce na ftp. A moze to zalezy od affiliate??
    Z gory dziekuje za pomoc

  8. #38
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    291
    Widocznie zalezy od affilate, tbh nigdy nie spotkalem sie z takimi praktykami.

    RTR utrzymuje rakeback nawet po wyzerowaniu.

    Q

  9. #39
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Na koncie zakładanym przez rakebacknation musisz trzymać (chyba) minimum 25$ przez (chyba) pierwsze pół roku, inaczej rakeback przepada. Nie wydaje mi się, żeby chodziło im o średnią.

    Sprawdź najlepiej na stronie przez którą zakładałeś.