Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39
  1. #21
    Konto na FTP mam załozone przez PS. czy w ogóle mam możliwość dostawania rakeback? oczywiscie skorzystalem z promocji 50$ wplaty. teraz nie wiem czy dobrze zrobiłem, że straciłem 27% rake back. dostaje jakies przelewy od PS na konto w FTP, ale pojecia nie mam za co. ktos pomoze w wyjasnieniu tego "archiwum X" ?

  2. #22
    dostaje jakies przelewy od PS na konto w FTP
    To jest właśnie rakeback

  3. #23
    wyslalem w miedzyczasie zapytanie do rakebackpro i odpisali ze zakladajac konto przez PS nie mam szans na rakeback. a tu przelewy z PS jakies dochodza. brak jasnych zasad, a nie lubie zycia w takiej niewiedzy

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Jeśli PS to Poker Strategy i założyłeś konto zgodnie z ich procedurą, to dostajesz normalny rakeback.

  5. #25
    Może mi ktoś na 100% napisać jak to jest? 2-3 lata temu założyłem konto przez BankrollMoba dostałem ten głupi bonus 50$, teraz gram na Ongame i chciałbym ; przenieść sie na FTP, nie grałem na FTP ponieważ myślałem, że nie dostane tam rb, czy jeśli będe tam grał to będe otrzymywał standardowe 27% RB ?? Niedawno wpłaciłem 600$ pograłem chwile ale okazało sie, że nie otrzymam bonusa i zrezygnowałem tam z gry.
    Ostatnio edytowane przez thepilator ; 30-01-2011 o 14:55

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    napisz do bankrollmob z zapytaniem czy masz rb i czy ew mozesz miec jak nie masz.

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    118
    Czy HM dobrze zlicza wam zapłaconego Rake'a ??? U mnie wychodzi, że jakieś 30% więcej pokazuje HM w stosunku do tego co jest na stronie z RB. Czy jest to spowodowane tym, że HM zlicza rake z punktów nabitych (100p =10$) a jak gramy w Happy Hours to punkty lecą podwójnie i tutaj jest problem???

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Jeśli masz starszą wersję HM, rake liczony jest nieaktualną metodą. Jednak, co bardziej prawdopodobne, nie wziąłeś pod uwagę tego, że każda wplata, wypłata lub wydanie punktów w sklepiku uderza w wygenerowany rake, a HM o tym nie wie

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez gieras Zobacz posta
    każda wplata, wypłatauderza w wygenerowany rake
    na jakiej zasadzie wyplaty uderzaja w rake? pierwsze slysze.

  10. #30
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215