Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    Na PS jest RB?

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Jest, z tym że w postaci bonusów, które można kupić za zgromadzone punkty. Nie trzeba sobie załatwiać żadnego RB, a nawet nie ma takiej możliwości.

    Tutaj możesz sprawdzić, ile mniej więcej RB wynosi -> FPP PRO.com -- Rakeback?

    Tylko pamiętaj, że te procenty nie odpowiadają procentom na FTP, bo te dwa softy mają zupełnie inny system naliczania rake.

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    to w rezultacie, przyjmujac ze gra sie takze w dolarach, lepiej grac na PS z dealt rake czy na euroroomach z contributed rake ale z rb na poziomie 53%?

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Według moich obliczeń 53% RB w systemie contributed odpowiada około 32% RB w systemie dealt, także praktycznie na jedno wyjdzie, zakładając, że wyrobisz co najmniej platinum star na PS.

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    mam dość naiwne pytanie, czy jak mam już RB 27% to czy równocześnie mogę wydawać "Full tilt Points" nie tracąć RB?

    i jak ma się promocja Iron Man do RB, czy jest niezależna?

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    wydajac ftp i medale ironmana tracisz okolo 1/3 ich wartosci z rb (kupisz cos za 100 za ftp - odejmie ci 100 z net rake ktory zaplaciles - stracisz 27 z rakebacka)

    nie wiem jak jest z mid/end year bonusem, prawdopodobnie podobnie

  7. #17
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    dzięki za odpowiedz, dodatkowo poszperałem na temat iron man'a i znalazłem od razu odpowiedzi na oba moje pytania
    __________________________________________________ ___________________________________________
    If I buy an item in the Full Tilt store does it affect my rakeback?

    Each Full Tilt point is worth $0.005 in MGR. Because you get 27% rakeback at Full Tilt, each point spent costs you $0.00135 in rakeback.

    Example: Spending 20,000 points will affect your rakeback by $27.
    __________________________________________________ ___________________________________________
    How does the Iron Man promo at Full Tilt affect me?

    If you exchange your medals for Full Tilt points in the Iron Man Store and then spend those points in the regular FT store, they will affect your rakeback.

    If you exchange your medals for bonuses in the Iron Man Store, these bonuses affect your rakeback just like normal bonuses. Remember it is still ALWAYS better to have rakeback and bonuses rather than just rakeback.

    If you exchange your medals for tournament tokens, they will not affect your rakeback unless the tournament has a cash overlay.

    Other purchases in the Iron Man Store do not affect your rakeback

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Dostaliście w piątek RB za pierwszy tydzień stycznia?

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Nie wiem za co ale dostałem RB w piątek.

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Dostałem