Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Ludzka głupota

  1. #11
    Chyba tak na prawde nie zastanawialiscie sie, nad kara wiezienia. Sprobojcie sie zamknac w domu i z niego nie wychodzic. Po jakim czasie dostaniecie pierdolca? A gdybyscie dolozyli jeszcze do tego "wiezienny rygor", brak netu, TV tylko w okreslonym czasie, wieczorem zamykacie sie w pokoju i w nim siedzicie.

    I jeszcze jedna rzecz. Powiedzmy w 1985 roku dostajecie 25 lat i teraz wychodzicie. Opuszczacie wiezienne mury i ...? O kartach kredytowych, komorkach, komputerach slyszeliscie tylko z opowiesci, a teraz trzeba sie w tym swiecie odnalezc. Praktycznie nie mozliwe, chyba, ze ponownie w przestepczym swiecie.

    Sam chetnie nie jednego przestepce zarznalbym golymi rekami, ale jak zastanowic sie nad kara wiezienia, ta lekka tez nie jest. Niestety sama w sobie nie ma praktycznie zadnych wlasciwosci resocjalizujacych.

    A co do tego ojca: ludzie to debile (no tak 90% z nich).

  2. #12
    dzieci slabo sterowaly nogami imo, ich wina.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    to ma byc smieszne czy co ?

    pomysl czasami

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Z kawałów o Żydach nie śmiejesz się?

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Z kawałów o Żydach nie śmiejesz się?
    Biorąc pod uwagę, że jedno z tych dzieci leży teraz w szpitalu i walczy o życie, jest jednak drobna różnica.

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Z kawałów o Żydach nie śmiejesz się?
    szczerze poweidziawszy to smialbym sie co najwyzej,jak by ciebie lub koleszke wyzej pierdolnelo auto,normalnie ubaw bym mial po pachy

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    20
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    szczerze poweidziawszy to smialbym sie co najwyzej,jak by ciebie lub koleszke wyzej pierdolnelo auto,normalnie ubaw bym mial po pachy
    +1

  8. #18
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710


    Wątek założony w celu napiętnowania nadludzkiej głupoty, a widzę, że zlecieli się forumowi reprezentanci wagi ciężkiej tejże głupoty. Proponuję zamknąć temat zanim zamieni się w kolejny wątek polityczny(albo przenieść właśnie tam).

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    gratuluje inteligencji myslalem ze ty akurat jestes madrzejszy ale coz umiejetnosci pokerowe nie widzze nie chodza w parze z mozgiem

  10. #20
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Czy zawsze kiedy pojawia się temat pod ciekawą dyskusję to wszystko musi być rozpierdolone? Po kiego w ogóle te kilka ostatnich postów? O ile o czymś takim "+1" można mówić jak o poście. Jest temat, który można złapać z wielu różnych stron i można przy okazji pogadać o polskim prawie karnym. Ja wyskoczyłem z karą śmierci - trochę emocjonalnie bo sam mam dwójkę małych(o wiele młodszych) dzieci i w pale mi się nie mieści jak ojciec może być tak głupi i nieodpowiedzialny. Dlatego za taki poziom głupoty, który doprowadził do takiej tragedii w pierwszym odruchu chciałem gościa posłać tam gdzie on wysłał swoje dziecko. Jednak w ludzkim wymiarze można stwierdzić, że ten ojciec "swoje już dostał", choć nie wyobrażam sobie by nie poniósł za to odpowiedzialności karnej - bo to mogłoby być w przyszłości wykorzystywane na korzyść tych, którzy różne tragiczne wypadki mogli zaplanować. Rozumiem aspekt ludzki jednak prawo musi być twarde, a przede wszystkim przemyślane i zaplanowane przynajmniej na kilka ruchów do przodu.

    Ja jestem zwolennikiem maksymalizacji wolności i szeroko pojętych swobód obywatelskich, ale to nie dla przestępców, a tym bardziej sprawców śmiertelnych zdarzeń - bo te powinny być ostro osądzone nawet jeśli ich przyczyną była wyłącznie ludzka głupota(która dla mnie nie może być czynnikiem łagodzącym).