Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Merge $10.00 No Limit Hold'em - 4 players - [url=http://www.handconverter.com/hands/url]
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $27.40
    CO: $11.14
    BTN: $9.85
    Hero (SB): $13.15

    Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with 4 4
    CO raises to $0.40, 1 fold, Hero calls $0.35, 1 fold

    Flop: ($0.90) 2 4 7 (2 players)
    Hero checks, CO checks

    Turn: ($0.90) 5 (2 players)
    Hero bets $0.68, CO calls $0.68

    River: ($2.26) 5 (2 players)
    Hero bets $1.70, CO raises to $10.06, Hero ???

    Przeciwnik bez szczególnych readów, agresywny, tylko 32hands, 24/24/2,5/18,2(3bet)

    Na flopie chciałem zagrać check/rise. Turn to obowiązkowy bet, trafiony kolor to nie duża część zakresu rąk villaina. River daje nam fulla, więc betujemy, ale dostajemy rise. Oczywiście może on mieć wyższego fula, czy nawet karetę. Czasami pewnie może tak rozegrać overparę. Takie rozegranie koloru wydaje się mało prawdopodobne, plus rise na river na tych stawkach właściwie zawsze jest for value. Jednak nadal nie bardzo widzę możliwość, żeby to spasować.

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Teoretycznie bije cie 5 układów. Przyjrzyjmy się im
    - 77, 75 - powinien cbetować
    - 55 - bardzo mało prawdopodobne
    - 54 - też mało prawdopodobne (została jedna czwórka i 2 piątki)
    - 52 - wątpię żeby miał tą rękę.

    Czyli tak naprawde mała szansa, że cie bije.

    A co ty bijesz
    - 22 - też powinien cbetować
    - kolor - fd też powinien cbetować
    - tripsa - niezbyt mi się wydaje, żeby go miał.
    - jakiś blef
    Też niezbyt pasują do tej linii ale jest więcej kombinacji.

    Jedna ważna uwaga - kolor spokojnie może miec. Nieraz byłem świadkiem overraisowania / overbetowania dobrych ale nie bardzo dobrych rąk. Np kolor przy możliwym fulu, strit przy możliwym kolorze itp.
    Podsumowując więcej układów bijesz, niż cie bije. Do tego więcej możesz wygrać niż przegrać. No i z obu grup większość układów powinien cbetować, więc mogą wydawać się trochę nierealne (nie ma tu sytuacji, że linia pasuje do fula a nie pasuje do koloru). Zatem IMO CALL.

  3. #3
    fidelloz Guest
    Czesc,

    Przy 77, ma 2nd nutsa (zaraz po 55, ktorych jest 1 kombinacja).

    Rowniez 22 wg mnie wchodzi w gre, ale odrzucilbym sprawdzenie na flopie z 25 czy tez 45.

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    7
    nutsem jest Ad3d

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Ja gram zdecydowanie call - river w sumie jeden z lepszych możliwych.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Izi call. Mi to wyglada na jakis a5.

  7. #7
    wrzuciłem w pokerstove jego zakres - AA,77,55,22,Ad3d,75s,54s,75o,54o i wyszło , że mam 41%. W takim przypadku każdy call to +$0.80. Pokazał A3

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Bez zbednych wyliczen i analiz, zawsze call. To typowy cooler (partia, w ktorej kazdy chce wejsc allin), nie ma za wielu az takich coolerow. Kolejnym razem to Ty bedziesz po drugiej stronie, takze nie ma co sie przejmowac:P

  9. #9
    Osobiście uważam, że na tych stawkach taki gracz może mieć absolutnie wszystko - tripsy (5) jest tu całkowicie wyobrażalne dla mnie. Tak samo jakas dziwacznie slowplayowana over para wysoka. przenigdy na tych stawkach nie foldnałbym takiego full house'a, po prostu dlatego, że zakres przeciwników jest tam najzwyczajniej w świecie olbrzymi. All in z usmiechem na twarzy.