Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    29
    Miewam czasem(rzadko) takie gry, kiedy przeciwnik po prostu za kazdym razem ma lepiej - gdy do tego jest to calling station to naprawde bywa nieciekawie. Masz top parę, koleś trafia tripsa na river, masz KQs high, to on A2o, masz AJ board KJ... to on pokazuje K3o, koleś w ciagu jednej gry dwa razy scalluje 1/3 stacka do gutszota i 2 razy trafia, 2 razy FD - raz trafia, w koncu po brutalnej pol godzinie gry lapiesz go na szorcie na allinie z A8 majac AK - na stol przychodzi A8. Potem ty masz szorta z AK i flip z 88, ktory przegrywasz i zadajesz sobie pytanie: czy nawet grajac mega uwaznie, z readami nawet, bywaja gry, ktorych za ch.. pana nie da sie wygrac?

    (opisane rece sa prawdziwe z jednego mojego heads-upa)

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    To tak jak byś zadał pytanie, czy mając AA zawsze można wygrać...
    nie zwracaj uwagi na wynik pojedynczego HU( nie gram tej odmiany), tylko na optymalną grę, która przyniesie Ci odpowiednie ROI, po odpowiedniej próbce

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    29
    No tak, ale z AA starasz sie wrzucic allin preflop, jak sie nie uda potem grasz normalnie jak top pare i tez bedziesz musial spasowac jak masz mega reada ze koles ma lepiej.

    Chodzi mi o to, ze jest sytuacja, ze masz ready albo sprawdzasz i koles zawsze ma lepiej, checkujecie obaj - koles ma lepiej, olkujesz vs szort - koles ma gorzej i sakautuje - i niby za kazdym razem optymalna decyzja (bez "swojego" allina) i mimo to przegrywasz.
    Gdyby to byla caszowka, to w koncu po ilus godzinach (dniach,tygodniach grania zyskasz przewage a tu rosnace ciemne ci na to nie pozwola. Wniosek - chyba sa pojedyncze gry HUSNG, ktorych nie da sie wygrac. (?)

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Nie można.Graj swoje, pamiętaj o tym, że w dłuższym okresie czasu każdy dostaje takie same ręce. Wiem, że czasem taka sytuacja bywa tiltująca, ale postaraj się wytrwać. Przyznam Ci się szczerze, że ja przy takich sytuacjach w swoich początkach, doszukiwałem się spisku ze strony roomu, ale na szczęście w porę się opamiętałem GL!

  5. #5
    chcialby ktos popykac jakies hu?

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Wszystko przemija ale takie tematy na forum nigdy nie przeminą

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    To oczywista oczywistość, że nie można. Im szybciej się z tym pogodzisz, tym lepiej dla Ciebie i Twojej kariery pokerowej

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Zalezy w duzej mierze od stawek i co za tym idzie poziomu przeciwnikow Jesli bedziesz wygrywal 60% gier to bedziesz bardzooooo dobrym graczem a i to moze byc watpliwe w long runie choc nie znam ROI jakie sa na HU bo ich nie gram

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    11
    Odpowiadając na Twoje pytanie - oczywiście, że bywają gry, których nie dało się wygrać, mimo perfekcyjnej gry. Miałem taką ostatnio... Przeciwnik wrzuca olka w pierwszej ręce w pierwszym zagraniu pojedynku. Ja mam akurat AA. Sprawdzam (to chyba optymalne zagranie? Pokazuje 98, strit na flopie, i dziękuję