Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    22
    Witam
    Wyplacilem jakis czas temu pierwszy raz pieniadze z FTP bezposrednio na konto bankowe.
    Wczesniej probowalem bawic sie w te firmy posredniczace w wyplatach o ktorych wszyscy pisza (konkretnie Click2Pay) ale mnostwo z tym zachodu a kiedy zlecilem wyplate poprzez czek pani napisala po kilku tyg. ze czek nie przyjdzie bo podalem zly adres 0.0 .
    A wiec sprobowalem wyplacic kase bezposrednio z roomu na konto i ku mojemu zdziweniu pieniadze pojawily sie na koncie bardzo szybko pobierajac przy tym jakas symboliczna prowizje.
    Teraz moje pytania czy jesli bede tak dalej postepowal(wplaty, wyplaty bezposrednio zkonta/na konto) nie bede mial z tego powodu jakichs problemow ? Bo jak wiadomo hazard w Polsce nie jest zalegalizowany.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    22
    Podbijam

    Zyje ktos jeszcze na tym forum ?

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Z małymi kwotami nie [powinno byc problemow, przy wiekszych zaloz moneybookers i wyrob sobie karte mastercard.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    22
    dzieki za opdowiedz
    a moglbys jeszcze sprecyzowac ile mnie wiecej wynosza te "male kwoty" ?
    do 1000$ gdzies ?

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    z tego co ja słyszałem - bank nie weryfikuje przelewów do jakiejś granicy (10-20 tyś zł bodajże), aczkolwiek spotkałem się już z przypadkami, gdzie banki blokowały przelewy wychodzące do pokerroomów.

    Osobiście preferuje anyway założyć MB,net+, albo jakiegoś innego e-walleta. Zyskujesz +10 do anonimowości bezpieczeństwo... wiem, że na Net+ ludzie robili wałki - na MB jeszcze nie słyszałem o oszustwach.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    22
    ok dzieki bardzo za pomoc
    a jak myslisz czy takie pieniadze zblokowane przez bank wracaja z powrotem do poker roomu(na moj profil) ? czy juz mozna sie z nimi pozegnac ?

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    pieniądze idą dla sierocińców i ubogich niestety... x-D

    Te pieniądze wracają na konto z którego przyszły. Przecież bank nie może zabrać Twoich pieniędzy ;] może je zawiesić ( kumplowi zawiesili ) ale dostał z powrotem.

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3
    A ja mam takie pytanie: czy jesli wyplacam co jakis czas (raz na dwa tygodnie) 300-600zł na konto bankowe, to czy moge miec z tego powodu jakies klopoty?

  9. #9
    NIe sadze zebys mial jakiekolwiek problemy.Mojego dobrego przyjaciela siostra jest dyrektorka banku(nie powiem jakiego) ale dla przykladu wszystkie przelewy jednorazowe na kwote 15k i wyzej sa rejestrowane.Ale to nie jest powiedziane ze zaraz Ci zablokuja przelew.Bank za bardzo nie wnika-tylko cieszy sie obrotem na Twoim koncie.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    A ja powtórzę to samo pytanie, co w każdym innym tego typu wątku - po co zostawiać po sobie ślady zamiast założyć bezpłatnego netka i mieć polskie banki w trąbie?