Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    co sadzicie o czyms takim ?
    rece z ewidentnymi fiszami, graja ch-c 2 strity, nie spada draw, mamy check do siebie na river.

    grac normalny bet 1/2-2/3 pot, czy warto czasem sprobowac wyciagnac mniej ale liczyc na czestszy call ?

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.25(BB) Replayer
    SB ($25.93)
    BB ($24.13)
    UTG ($18.14)
    Hero ($28.39)
    UTG+2 ($25.03)
    MP1 ($24.99)
    MP2 ($51.11)
    CO ($9.50)
    BTN ($27.19)

    Dealt to Hero

    fold, Hero raises to $0.88, fold, fold, fold, fold, fold, SB calls $0.78, BB calls $0.63

    FLOP ($2.64)

    SB checks, BB checks, Hero bets $1.70, SB calls $1.70, BB folds

    TURN ($6.04)

    SB checks, Hero bets $4, SB calls $4

    RIVER ($14.04)

    SB checks, Hero bets $4, SB folds


    albo :

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.25(BB) Replayer
    SB ($25)
    BB ($21.34)
    UTG ($28.05)
    Hero ($25)
    UTG+2 ($27.02)
    MP1 ($31.40)
    CO ($25)
    BTN ($52.28)

    Dealt to Hero

    fold, Hero raises to $0.88, fold, fold, fold, fold, fold, BB calls $0.63

    FLOP ($1.86)

    BB checks, Hero bets $1.50, BB calls $1.50

    TURN ($4.86)

    BB checks, Hero bets $3.50, BB calls $3.50

    RIVER ($11.86)

    BB checks, Hero bets $3, BB calls $3

    BB shows
    (Pre 14%, Flop 20.0%, Turn 20.5%)

    Hero shows
    (Pre 86%, Flop 80.0%, Turn 79.5%)

    Hero wins $16.97

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    No ale oprócz tego, że fisze, to da się o nich coś więcej powiedzieć? Jak szeroko oni grają z blindów? Jakie mają WTSD i W$SD?

    Zacznę od końca
    2. Jak dla mnie to veeery thin value bet. W zasadzie celujesz tylko w 55 i 8x no i może jakieś zagubione 65. No chyba, że masz info, że on tu z overparą zagra raise na którejś ulicy. Ale ja tu zdecydowanie wolę check back. A jeśli masz super reada to graj za ~4$, zawsze więcej tych BB wpadnie.

    1. Tutaj bijesz dużo szerszy zakres przeciwnika i nie wahałbym się wcale uderzyć to mocniej. Kompletnie nie widzę rąk, które sprawdzają za 4$ a nie sprawdzą za 7-8$.

    Generalnie na CSów bym nie kombinował, bo oni wg mnie naprawdę rzadko zwracają uwagę na sizing i jeśli chcą sprawdzić z trzecią parą, to zrobią to tak za 1/3 jak i za 1/2 pota. A tak na marginesie, to chyba najlepsze co można na nich grać, to wysokie bety na turn jakieś 80% pota nawet. Jeśli kochają dobierać do GS to niech płacą.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    fisze - spory gap vpip/pfr, dziwny stack size, agg < 1.5, hands < 100. przy 16 stolach nie mam jak rozkminiac ich wtsd itp, zwlaszcza, ze rzadko kiedy wytrzymuja na stole do takiej ilosci rak, zeby cos z tych statsow sie wyklarowalo.

    nie chodzilo mi akurat o te konkretne rece, akurat takie mi wczoraj wpadly w oko. sytuacja moze byc tez taka ze mamy topseta na stole bez stritow i koloru. kwestia, czy warto kombinowac z rozmiarem betow, czy po prostu standardowy bet zawsze ladowac.

    co do tych rak - oczywiscie ze mogli drawowac i celuje w Ax w pierwszej i jakiekolwiek 2 piki / 8x w drugiej.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Wszystko zależy od tego jakie karty spadają na turn i river w kontekście jego range. Dla przykładu w drugiej ręce post flop range fisha to będą wszelkie gutshoty/top pary/2nd pary może nawet gołe overcards. Turn 6 jest w kontekście tego range bardzo dobry dla hero - dużo rąk fisha teraz złapało parę albo było wcześniej parą i jest teraz oesd więc bet znowu jak najbardziej na miejscu. Na river po jego check jego c/call range takiego beta poniżej pół pota, może nawet ok 1/3 jest teraz mnóstwo 87 85 56 67 98 T8. K jest możliwy raczej tylko w przypadku AK (czasami fishe grają tak AK) i K high flush draw, a to będzie bardzo mała część jego range. Także valuebet river jak najbardziej, i to wcale nie jest takie chude. Chude to by było valuebetować river 8.