Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No, ale nie wydaje Ci się, że takim pasywnym graniem w tym rozdaniu więcej wygramy od gorszej ręki i mniej przegramy od lepszej ?

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    Wszystko zależy od tego kto jest przeciwnikiem. Ja o tym gościu nie wiem nic po za tym, że rozdaje pieniądze. A jeśli QQ było lepsze to więcej się zarobić nie dało, bo gość najzwyczajniej w świecie wsunął olka na river. Wystarczyło nacisnąć inny button i się przekonać Styl gry powinno się chyba dopasowywać do przeciwników. Czasem pasywna gra wcale nie jest taka zła.

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    No, ale nie wydaje Ci się, że takim pasywnym graniem w tym rozdaniu więcej wygramy od gorszej ręki i mniej przegramy od lepszej ?
    Bingo. Pamiętajmy, że to początek turnieju, jesteśmy bardzo deep i będziemy mieli mnóóóóóstwo okazji wykorzystać swoją przewagę nad villainem. Nie można wygrać turnieju zrzucając do donka overparę? A można wdając się z donkiem w loterię? Mam mnóstwo czasu na czekanie na lepszą okazję.

    Dzięki wszystkim za uwagi. Moją konkluzją jest fold do check-raise turn i być może, choć nie na pewno, re-raise preflop.

    Odespałem już wczorajszy event 9 CEECOOPa, czas na rozgrzewkę przed Main Eventem

  4. #24
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    no i powalczyć o to 1 miejsce w rankingu

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez Mario_E-262 Zobacz posta
    Czegoś tu nie kumam. Wydawało mi się, że forum jak i ten wątek jest po to by dyskutować, analizować rozdania itd. a robi się z tego jakaś bez sensu przepychanka.
    Subiekywna opinia, moim zdaniem przesadzona. Proponuje poczytać "Wątek polityczny" i wtedy zweryfikować, czy tutaj rzeczywiście była jakaś przepychanka.

    Cytat Zamieszczone przez Mario_E-262 Zobacz posta
    Moim zdaniem jeśli założył, że jest lepszy to po prostu call na river. "Nie powinien dopuścić do takiej sytuacji" - a dlaczego nie? jeśli gość miał AA, KK to od początku był z tyłu, jeśli trafił seta to raczej na flopie więc i tak by przegrał, bo pewnie koleś na tych blindach sprawdziłby 3bet preflop z każdą parą (przynajmniej powinien moim zdaniem). Jak dla mnie call na river. Z dobrym graczem to byłby raczej fold ale jeśli gość regularnie przegrywa... Ciężko wygrać turniej jeśli zrzuca się over parę z donkiem na takim boardzie.
    Bzdura. Zaklinasz rzeczywistość strasznie, żeby tylko uzasadnić ten call na river. Nie każdy gość, który jest przegrywający jest donkiem, callującym bez pozycji 3bet pre-flop z każdą parką. Nawet jak to zrobi, to już możesz wstępnie wykluczyć z jego range'u AA i KK, z ktorym zapewne by sie odwinal. I w takim przypadku to ja zapewne też dał bym call.
    Uważasz, że sytuacja na river w tym rozdaniu jest jak najbardziej pożądana i twierdzisz, że dążysz do all-ina z każdą overparą, w każej fazie turnieju, byle tylko wynikało ze statsów, że gość jest przegrywający. To rzeczywiście raczej się nie zrozumiemy.

    Cytat Zamieszczone przez Mario_E-262 Zobacz posta
    Wszystko zależy od tego kto jest przeciwnikiem. Ja o tym gościu nie wiem nic po za tym, że rozdaje pieniądze. A jeśli QQ było lepsze to więcej się zarobić nie dało, bo gość najzwyczajniej w świecie wsunął olka na river. Wystarczyło nacisnąć inny button i się przekonać
    Wciskanie buttona jest rzeczywiście bardzo łatwe. Trudniej jest poźniej przyznać się przed sobą, że dałem się wywalić z turnieju bo sprawdzałem, czy QQ jest lepsze nie wiedząc o gościu nic poz tym, że rozdaje pieniądze. Pozostaje powiedzenie: "badbeat" i odpalenie nastepnego turka.

    Cytat Zamieszczone przez Mario_E-262 Zobacz posta
    Styl gry powinno się chyba dopasowywać do przeciwników. Czasem pasywna gra wcale nie jest taka zła.
    Nie jest. Szczególnie jak się ma AA i trafi się na kogoś, kto z overparą zawsze dąży do all-inów.

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Wg mnie: jeżeli betujemy turn to foldujemy na raise bo nie zagra z niczym gorszym. Jezeli check backujemy to izi call river

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    no i powalczyć o to 1 miejsce w rankingu
    Tak jest! Podłożę Ci się w Main Evencie w HU, jeśli będziesz potrzebował dodatkowych punktów. Tylko skasuj później ten post, żeby się Rumun nie awanturował.

  8. #28
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Już po jabłkach ... :/