Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    jak to można zrzucić do przegrywającego gracza ;p seta nie mial tam na 100 %, AA lub KK Cie bilo, podstawowy blad : brak 3-betu pre flop, na flopie gdzie masz over pare grasz tylko call, na turnie powtarzasz ultra błąd a na river zrzucasz gdy na stol spada tak na prawde blank :P uogólniając, zagrales bardzo zle na kazdym streecie ;p

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Mario_E-262 Zobacz posta
    struktura poprostu powaliła mnie na kolana! Trzeba by chyba dobę na to zarezerwować
    W Main Evencie stack 20k i blindy 30min

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    Tak tyle, że to jest PLO, stack początkowy 5000 + R więc podwojny na poczatek + add on = 15000, blindy co 20 min zaczynające się od 10/20 płaskie

    W main event stack 20000 ale blindy od 25/50

    Oba fajnie się zapowiadają ale osobiście wolę PLO tyle że napewno nieporównywalnie więcej ludzi zagra main event , większa pula, wygrana itd. ale szanse mniejsze ;P mam nadzieje, że choć jeden zagram. GL

  4. #14
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    W sumie jak callujesz turn, to logicznie byloby scallowac również river.

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    W sumie jak callujesz turn, to logicznie byloby scallowac również river.
    To się zgadza, oczywiście, że river to blank, ale fold na riverze to po prostu przyznanie się do błędu popełnionego na turnie.

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    dlatego bez sensu jest ciagle "zamykanie oczu" z over pair i granie call na kazdym streecie ... nie na tym chyba polega poprawna gra w pokera

  7. #17
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    call na flopie moim zdaniem jest optymalny,

    co do turn, to waszym zdaniem Jx tutaj betuje ? pewnie tak, zeby zgarnac cos od mniejszych parek, wiec check robi prawdopodobnie srednia parka, albo jakis set z zamiarem check/raise, czy nie lepiej w takim wypadku zagrac rowniez check na turnie i wyciagnac jeszcze ten jeden bet od parek, czy blefów?, ewentualnie callnac, lub raisnac na river gdyby przeciwnik otwieral?

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Górny, w takim razie sugerujesz river call?
    Przy takim rozegraniu - raczej nie, choć konsekwencja tak jak powiedział Doli kazałaby mi callnąć. Gość może mieć wszystko, a nie powinno się stawiać nasze być albo nie być w dużym turnieju na przeczucie. Ja tylko próbowałem nawiązać dyskusję z Mash'em, który jak zwykle popisał się wyczerpującym komentarzem dotyczącym mojego posta, a jak przedstawiłem logiczne argumenty, to już nie odpowiedział nic. To, że gość jest przegrywający to tylko dla mnie argument, że zarówno bet pre-flop jak i na flopie pozwoliłby zawęzić na tyle range jego ręki, że na turnie byłaby łatwa decyzja (jeśli w ogóle byłaby potrzebna). A pierdolenie o "easy-call" i "turlaniu się" do płatnych, to możesz włożyć między bajki. Jeżeli na river przyznałeś się do błędu i zrzuciłeś, to dla mnie w miarę ok (chociaż powinieneś już to zrobić na turnie, bo było wiadomo, że na riverze dostaniesz all-ina). Ale w ogóle nie powinieneś dopuścić do tej sytuacji.

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez dypson18 Zobacz posta
    dlatego bez sensu jest ciagle "zamykanie oczu" z over pair i granie call na kazdym streecie ... nie na tym chyba polega poprawna gra w pokera
    witamy w 2010/2011 i graniu range'ami

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    Czegoś tu nie kumam. Wydawało mi się, że forum jak i ten wątek jest po to by dyskutować, analizować rozdania itd. a robi się z tego jakaś bez sensu przepychanka.

    Moim zdaniem jeśli założył, że jest lepszy to po prostu call na river. "Nie powinien dopuścić do takiej sytuacji" - a dlaczego nie? jeśli gość miał AA, KK to od początku był z tyłu, jeśli trafił seta to raczej na flopie więc i tak by przegrał, bo pewnie koleś na tych blindach sprawdziłby 3bet preflop z każdą parą (przynajmniej powinien moim zdaniem). Jak dla mnie call na river. Z dobrym graczem to byłby raczej fold ale jeśli gość regularnie przegrywa... Ciężko wygrać turniej jeśli zrzuca się over parę z donkiem na takim boardzie.