Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: A8s UTG open

  1. #1
    Merge Network $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players -
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $16.11
    Hero (UTG): $11.57
    MP: $10.77
    CO: $10.00
    BTN: $11.17
    SB: $7.74

    Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG with A :: 8 ::
    Hero raises to $0.35, MP calls $0.35, 1 fold, BTN calls $0.35, 2 folds

    Flop: ($1.20) J :: A :: J :: (3 players)
    Hero bets $0.90, MP calls $0.90, BTN folds

    Turn: ($3.00) 7 :: (2 players)
    Hero checks, MP bets $1.40, Hero calls $1.40

    River: ($5.80) K :: (2 players)
    Hero checks, MP bets $3.00, Hero folds

    Gracz wygrywający (2217h 14bb/100h), ale ma dziwne zagrania, często przesadza z agresją.

    20/15/2,4
    3bet – 6,2, fold to 3bet – 54,5, 4bet-12 , fold to 4bet- 20,
    Cbet -72, fold to cbet – 49, turn cbet- 50, fold to turn cbet- 0
    Steal- 27, squeeze -9 , went to showdown- 35 (42% wygrannych na sd)

    notki:
    Call T9 BBvsBTN open
    Check call tpwk na flopie z flush drawem, barelluje flush na turnie i na rise przeciwnika odpowiada all inem bez fd

    Broni blindów vs donk z q8s i overbet all in z gutshotem

    Squeeze AQo vs nit open utg i call donka na CO , check/rise na 993
    Squeeze vs loose passive z 96o do 61bb

    3betue 64o do 80bb!! vs TAG i calluje 5bet za pozostałe 20bb

    4bet all in qq
    4bet all in 88 44bb przeciwko graczowi loose passive post flop ale dużo 3betującego preflop

    5bet all in vs tight player 107bb AKo

    Open rise 9bb z słabszymi kartami
    Rise w limopwanej puli 80bb vs 3 donks za atc

    Zawsze Bet pot z trafionym flush drawem i ok 2/3 z fd
    slowplay seta na flopie (checz behind) i turnie (checz.call) rise na river
    bet/call na flopie z 2nd pair no kicker vs tag

    W rozdaniach przeciwko niemu jego betowanie river zawsze było for value, zresztą akurat na river ma niski stopień agresji, ale teraz mój fold wydaje się słaby.
    Ostatnio edytowane przez FBfan ; 12-12-2010 o 23:09 Powód: błędny tytuł

  2. #2
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    ja tu betuję turn for value

  3. #3
    fidelloz Guest
    ja sie nie znam, ale czy otwarcie z A8s z UTG nie bylo samo z siebie bledem?

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Bet/fold turn (fold do raise ofc). I na takim rivku tez bet bo mozesz go wypchac z chopa. As played calluje river.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Otwarcie A8s utg jest tym lepsze im słabsi gracze na blindach i im mniejsza szansa, że zostaniemy sprawdzeni multiway, zwłaszcza przez graczy mających nad nami przewagę pozycji. Także to zależy mocno od tego z jakimi graczami siedzisz przy stole. Przy luźnej pasywnej grze całego stołu jest to dość standardowy fold pre.
    Tak jak opisałeś villaina wygląda to naprawdę na tripsa waletów ze względu na jego sizing - wcześniej z wszystkimi swoimi blefami robił wielkie bety. Nie jest wykluczone, że vbetuje top pair hand, ale tutaj masz tylko podział. Moim zdaniem cbet flop jest tutaj błędnym zagraniem - trudno wyciągnąć ci tutaj faktycznie value od wielu rąk. 3 way raczej każda pocket parka ci spasuje (zakładam, że nikt z nich nie flatnie QQ/KK w tej pozycji, także każde pp będzie underpair). Button domyślnie nie ma wiele gorszych Ax w swoim zakresie + na stole jest bardzo mało drawów no i masz do rozgrywania później dość marginalną rękę bez pozycji.
    Ja jestem fanem czek flop z intencją calldown przeciwko ten crazy gracz (grając c/call na A high boardzie zwykle reprezentujesz jakąś wysoką pocket pair i nie jest mało prawdopodobne, że zacznie on w ciebie uderzać), zwłaszcza jeśli będzie znowu szedł z dużym sizingiem. Gram również c/call jeśli V1 przeczeka behind a V2 (button) uderzy. W takiej sytuacji oczekuję, że V2 zabetuje praktycznie cały swój range w celu kradzieży puli. Jedyną sytuacją, w której gram c/f, jest V1 bet vs mój missed cbet i V2 call -> wtedy ta ręka jest zdecydowanie za słaba na grę bez pozycji.

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Warszawa/Radom
    Posty
    5
    Zgadzam sie z Leszkiem. trips waletow

  7. #7
    Otwieram Axs na UTG tylko w celu izolacji fisha/y na blindach (w tym przypadku, na SB siedział słaby gracz - 38/16). Na CO siedział gość 21/15, na BTN 14/9, na BB 19/14, więc ogólnie poza SB stolik dość tight.

    Na flopie faktycznie chyba powinien być check z powodów których napisał Leszek. Tak zazwyczaj robię z asem bez kickera, jeśli tylko nie ma drawów na flopie. Wygląda na to, że river to prawidłowy fold, ale na wcześniejszych ulicach faktycznie powinienem zagrać inaczej.

    Myślę, że villain nie ma tu za dużo Ax. AK na 100% 3betuje, AQ czasami call czasami 3bet, reszta Ax to u niego raczej fold. Zostaje wiec trips.

  8. #8
    foldowałbym pre flop prawdopodobnie, z tej pozycji kiepsko sie gra tego typu rozdania.

    Check na turnie mi sie podoba, za slaby kicker jak na betowanie dla value dla mnie.

    River fold ok.