Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Witam, po formacie lapa chciałem ponownie zainstalować HM, jednak pod sam koniec instalacji wyskakuje okienko z napisem takim jak w temacie, co może być przyczyną, co z tym zrobić?

    PS: Napisałem w innym temacie ale przy okazji, w jakim folderze znajdują się pliki z configiem HUD'a.

    Pozdrawiam

    PS2: teraz próbowałem go odpalić żeby sprawdzić czy się da i wyskakuje takie coś a dopiero co zainstaloewałem... What the hell?
    Ostatnio edytowane przez keyzi ; 09-12-2010 o 21:49

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Zainstaluj .NET Framework 3.5
    po 2 jaki system?
    Wyłącz zapory systemu.

  3. #3
    Pousuwałem frameworki, wgrałem wersję 3.5, wyłączyłem zaporę i ochronę kasperskyego, i dalej to samo, system XP

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    ale który teraz błąd?

  5. #5
    No dalej ten przy instalacji, odpalac nawet nie probowalem.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    no a jak klikniesz na nie to co sie pojawia?

  7. #7
    Źle mnie zrozumiałeś, przy instalacji pojawia się ten błąd "sorry, could not install postgresql", przy odpalaniu pojawiał się tamten ale dzisiaj nie próbowałem odpalać, wieczorem spróbuję jak będę w domu.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Odinstaluj wszystko co zwiazane z postgresql, zainstaluj na innym dysku w innym miejscu. Nie wiem dlaczego tak się dzieje po formacie, czegos brakuje.
    Kiedys kolega mial tak ze zainstalowal postgresql z pokertrackera a potem sam HM i tez poszlo, troche nad tym siedzielismy ale jakos do tego doszlismy.

  9. #9
    Wszystko czyli co? Sam postgresql, HM, coś jeszcze?

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    postgresql