Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Przerzuciłem się na omahe niedawno. To jest ok. 1500 rąk na FTP 0.05/0.1 Rush. Co zmienić, co poprawić?
    VPIP - 21
    PFR - 2
    3Bet/F - 1/31
    Steal/F - 6/88
    AF - 2.1
    CBet/F - 93/55
    WSD/W - 26/56

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Nie grałem w PLO ze statami, ale na pewno zwiększyć PFR.

  3. #3
    jesli grajac takimi statystykami wygrywasz to nic nie zmieniaj - powinienes troszke zmienic AF - tak w granicach 3 - 4 mozesz takze zwiekszyc PFR szczegolnie z poznych pozycji nie gram wiele rak rush poker ale w tym miesiacu robilem bonus i to moje statystyki z tych samych stawek


    hands 12k VPIP 21.4 PFR 15.8 3-bet 6.3 AF 3.6 w czasie gry wygralem 2$ oraz odpowiadzilem 160$ rake

    bardzo mi pomogly notatki ktore robilem na temat zawodnikow bo statystyki mi sie nie zawsze wyswietlaly

    Pozdrawiam

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez amichal1 Zobacz posta
    jesli grajac takimi statystykami wygrywasz to nic nie zmieniaj - powinienes troszke zmienic AF - tak w granicach 3 - 4 mozesz takze zwiekszyc PFR szczegolnie z poznych pozycji nie gram wiele rak rush poker ale w tym miesiacu robilem bonus i to moje statystyki z tych samych stawek


    hands 12k VPIP 21.4 PFR 15.8 3-bet 6.3 AF 3.6 w czasie gry wygralem 2$ oraz odpowiadzilem 160$ rake

    bardzo mi pomogly notatki ktore robilem na temat zawodnikow bo statystyki mi sie nie zawsze wyswietlaly

    Pozdrawiam
    Masz bardzo wysokie PFR (praktycznie wchodzisz tylko z przebiciem). 3 bet też bardzo wysoki.
    Muszę nad tym popracować.
    Na razie z wygrywaniem jest różnie - raz na wozie raz pod wozem. Zdarzają mi się całe serie bad beatów. Poza tym gram chyba za mało agresywnie.

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    korzystajac z okazji tez sie podepne pod temat, to sa staty z omaha h/l limit z ostatniego poltora miesiaca, od razu powiem ze nie znam sie na tych statach gram bez ladu i skaldu bez zadnych analizomaha8v2.JPGomaha8.JPG
    Ostatnio edytowane przez kuerten ; 12-12-2010 o 13:54