Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Wątek: MODERATORZY !!

  1. #41
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    to ja tez chce drugie ostrzezenie byle dostal w koncu bana

    i wtedy bede mogl z czystym smieniem powiedziec ze moja krucjata sie zakonczyla sukcesem

    Cytat Zamieszczone przez Doli
    Problem jest, ale na razie biernie sie przygladam.
    moze starczy przygladania sie serwis bardzo sie stara przez ostatnie dni by ułatwic ci decyzje :wink:

  2. #42
    Chyba nie chcesz zrobic z doliego idioty???

    Pewnie musisz zrobic jeszcze z jedną ankiete :P

  3. #43
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Mnie poraża i zadziwia litość z jaką doli podchodzi do serwisu pokerowego. Chyba zdaje on sobie sprawę, że dla serwisu ban tutaj na forum byłby śmiercią naturalną... Sporo przecież o jakości strony internetowej mówi fakt, że musi ona reklamować się na stronach konkurencji... Dlatego wydaje mi się, że litość jest jedynym powodem, dla którego ten wirtualny dzieciak może tutaj leczyć swoje kompleksy. Spoko, mi to nie przeszkadza, wszędzie są tacy dziwni, biedni goście, gdyby się nimi wszystkimi przejmować, to możnaby zwariować... Niech sobie pisze, co chce, może dzięki temu czuje się jakiś lepszy, mądrzejszy, czy bardziej spełniony...

    warsaw

  4. #44
    Mnie poraża i zadziwia litość z jaką doli podchodzi do serwisu pokerowego. Chyba zdaje on sobie sprawę, że dla serwisu ban tutaj na forum byłby śmiercią naturalną... Sporo przecież o jakości strony internetowej mówi fakt, że musi ona reklamować się na stronach konkurencji... Dlatego wydaje mi się, że litość jest jedynym powodem, dla którego ten wirtualny dzieciak może tutaj leczyć swoje kompleksy. Spoko, mi to nie przeszkadza, wszędzie są tacy dziwni, biedni goście, gdyby się nimi wszystkimi przejmować, to możnaby zwariować... Niech sobie pisze, co chce, może dzięki temu czuje się jakiś lepszy, mądrzejszy, czy bardziej spełniony...

    warsaw

    Ja nie musze sie reklamowac na innych stronach bo tego nie robie a jak juz robie to odplatnie. Reklamowałem sie juz na ponad 5 serwisach i na wszystkich odplatnie.

    Pdważajac wysmiewajac moj serwis nic ci nie da poniewaz odwiedza go codziennie kilkaset osob pewnie czesc tych co tez mnie atakuja tez nawet jeden z nich w innym poscie przyznałsie do tego ale jest duzo wiecej takich krytykantów. Ja na miejscu takiego goscia ktory mnie tu atakuje itp wogle bym nie zagladałdo tego serwisu ale jest inaczej dlaczego to odpowiedz sobie sam.

    spierdalaj.
    Blacha jak ci cos nie odpowiada to sam spierdalaj i przestan obrazac innych

  5. #45
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    sam prosiłeś o szybką i obiektywną reakcję to się doczekałeś...
    o co ci chodzi smarku?
    bądź bardziej zdecydowany

  6. #46
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Cytat Zamieszczone przez BlaCha
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    Zostałem obrazony proszę o szybka reakcje obiektywna oczywiscie ...
    spierdalaj.


    hahahah Wujek Blacha Mistrz Cietej Riposty