Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46

Wątek: MODERATORZY !!

  1. #21
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Jakby co to resztte glupawej dyskusji usunalem, a dla wszystkich polecam strone http://dziecineo.prv.pl/ .

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    dobre Doli :lol:
    najlepszy jest fragment:
    Jak rozpoznać trolla? Jakie są jego działnia?

    Trolle siedzą na forach nie tylko w jednym celu. Czasem rejestrują się wyłącznie w celu reklamowania swojego wytworu, czasem żeby wzniecać kłótnie lub po prostu zaśmiecać rozmowy z czystej złośliwości.
    Kogoś wam to przypomina :twisted: :mrgreen:

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    widziałem że teleranek został zbanowany..... BRAVO BRAVO BRAVO....
    jesio tylko jeden troll został na forum.... może by tak pójść za ciosem???

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek
    jeden troll
    ten jeden troll jest chyba pod ochrona :lol:

    bo nawet ostrzezenia nigdy nie dostal

  5. #25
    jesio tylko jeden troll został na forum..

    Kogo tak nazywasz?????

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    Kogo tak nazywasz?????

    co sie glyupio pytasz

  7. #27
    Oczekuje konkretnej odpowiedzi?

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Chcesz konkretnej odpowiedzi to ją dostaniesz ode mnie.
    Moim zdaniem na naszym forum jest więcej niż jeden troll ale w chwili obecnej najwiekszym jest Pawelrad wystepujacy obecnie pod nickiem serwis pokerowy.
    Ostatnio rzucilem okiem na twoje stare posty i dochodze do wniosku ze 75% z nich ma na celu tylko i wylacznie wywolanie klotni. Proponuje skupic sie na tych 25% ktore gina w gaszczu niemadrych postow. Rozumiem ze chcesz promowac swoja strone i umieszczasz jak najwiecej postow aby byc jak najbardziej widocznym ale moze gdy zaczniesz pisac wiecej postow madrych a mniej zaczepnych Twoja "promocja" bedzie skuteczniejsza.

  9. #29
    palo

    Chcesz konkretnej odpowiedzi to ją dostaniesz ode mnie.
    Moim zdaniem na naszym forum jest więcej niż jeden troll ale w chwili obecnej najwiekszym jest Pawelrad wystepujacy obecnie pod nickiem serwis pokerowy.




    Zostałem obrazony proszę o szybka reakcje obiektywna oczywiscie . wiem ze to twoj kolega i moze byc problem z tym.








    Rozumiem ze chcesz promowac swoja strone i umieszczasz jak najwiecej postow aby byc jak najbardziej widocznym ale moze gdy zaczniesz pisac wiecej postow madrych a mniej zaczepnych Twoja "promocja" bedzie skuteczniejsza.
    Nie używam takich metod promocji. Posiadam tu swoj dział i jak potrzebuje polecic graczom cos dobrego po za bonusami oczywiscie to polecam własnie tam.

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Pawelrad prosze daj spokoj Twoje ostatnie posty to po prostu ponizanie sie. Poczytaj swoje stare posty.

    A co do poprzedniego postu - prosze o ostrzezenie dla siebie i 23 ostrzezenia (czyli chyab juz dozywotni ban) dla serwis pokerowy aka Pawelrad - liste postow nadajacych sie do dania ostrzezenia moge zamiescic - zaznaczam ze to co napisalem o serwisie w swoim poprzednim poscie to male piwo w poprownaniu do tego co serwis wypisywal wczesniej o innych uzytkownikach tego forum.