Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 155
  1. #1
    Witam,
    Od przyszlego tygodnia zaczynamy rozgrywki pokerowe w nowym klubie bilardowym ÓSEMKA.
    Wiecej informacji jeszcze w tym tygodniu. ZAPRASZAM!!!
    Klub jest dziala od paru tygodni wiec zobaczyc mozna na stronie jak dojechac... osemka.net
    Pozdrawiam
    Matka

  2. #2
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    108
    super moze w koncu cos ruszy w tych gliwicach bo w vipie cos ostatnio ciężko jest pograć. Mam nadzieje że jakegoś freezouta na deepie zrobicie bo tego brakuje na śląsku. I na PLO pewnie by sie chetni znalezli

  3. #3
    Planujecie grac na stolach bilardowych, jak za dawnych lat w vipie, czy macie inny pomysl ??

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    22
    Deep na śląsku by się znalazł:
    http://www.silesiapoker.pl/index.php...d=49&Itemid=65

  5. #5
    Nie gramy na stolach bilardowych, gramy na stolach obitych sliskim materialem specjalnie robione pod karty, w klubie juz sie pytaja o turniej wiec mysle ze uda nam sie cos konkretniejszego zrobic. Moze w niedziele zrobimy pierwsza probe, sa chetni?
    Pozdr
    Matka

  6. #6
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    108
    Aba19 chodzi mi o regularny deep a nie taki raz na jakiś czas i to jeszcze w terminie pokrywającym się z inną dużą imprezą w regionie. A co do niedzieli moim skromnym zdaniem turnieje w niedziele raczej nie mają sensu, bo wtedy jest najlepsza oferta turniejów w internecie, zwłaszcza na P* czy FTP, ale oczywiście nie wszyscy grają online więc chetni na pewno jacyś się znajdą pozdrawiam i 3ymam kciuki za to, że uda sie tam regularnie zbierać na jakieś turnieje/cashe.

  7. #7
    jak by jakis sit&go byl z buy in 10 to ja bede chętny w niedziele

  8. #8
    a wie ktos gdzie sie znajduje ten klub ósemka ?

  9. #9
    jak gramy za 30 freezout to prawie nie ma o co grac, jak ty to widzisz za 10 ??

  10. #10
    no fakt , a jak będzie w niedziele ? i gdzie jest ta ósemka