Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Krótkie info o wyścigu pokerowym od Betsson, przeznaczonym dla wszystkich Polaków. Łączna pula to 5000$, więc całkiem przyzwoicie

    Co myślicie?

    $5,000 Świąteczny wyścig tylko dla graczy z Polski!

    Potrzebujesz gotówki aby powiększyć swój budżet na świąteczne zakupy? Albo chcesz by twoje oszczędności nie zostały zbytnio nadszarpnięte podczas wielkiej świątecznej manii zakupów? Jeśli tak, to nasza promocja skierowania jest do Ciebie!

    Pomiędzy 8 a 21 grudnia odbędzie się ekskluzywny race tylko dla Polaków z całkowitą pulą w wysokości $5,000!

    Wyścig bazuje na punktach Betsson VIP Club i można zbierać je na obu naszych pokerowych platformach: Betsson Poker (Ongame) i Betsson Euro Tables (Entraction). Kolekcjonujesz punkty na grach cashowych, turniejach wielo-stolikowych oraz sit’n’go. Wszystko co musisz zrobić aby wziąć udział w tej promocji to grać na jednym lub obu naszych pokerowych softach.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Zalezy ile wyrabiasz, jak beda updaty to wtedy bedzie mozna zobaczyc czy warto

  3. #3
    Huh! Jestem początkującym pokerzystą, więc dla mnie to jeszcze sporo. Myślałem zresztą, że to zainteresuje nawet tych bardziej wymagających