Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Hej,

    korzystaliście już może z tej metody płatnościowej? W Polsce można ją nazwać nowością, ale większość bukmacherów wprowadziła ją już do systemów.

    To szybka, prosta i przede wszystkim bezpieczna metoda. Więcej informacji na Discover the prepaid solution for the internet : paysafecard.com

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Powiem tylko tyle, ze bardzo trudno dostac ta karte! tyle sklepow co tam jest wymienionych to sciema, lub kasjerzy robia kwadratowe oczy i nie wiedza jak to wbic, takze z zakupem moze byc ciezko, aczkolwiek podobno w bankomatach mozna juz nabywac takie karty.

  3. #3
    ja z tego korzystalem jakis czas temu i nie mialem problemu z zakupem karty, ale moze po prostu od razu trafilem do odpowiedniego sklepu

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Toruń
    Posty
    5
    Z tej karty korzystałem i korzystam nadal. Akurat kupowałem w sieci sklepów Vobis i zajmuje to 3 min. Bez kłopotów również wpłata do pokerroomu.

  5. #5
    Wiem, że poprawili wyszukiwarkę na stronie (źródło: FB) i teraz nie powinno być takich problemów jak jeszcze w tamtym roku, że sprzedawcy nie wiedzą czy mają ich na kasie. Na plus.