Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 81
  1. #1
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    354
    Witam wszystkich.
    Zapraszam na pierwszy turniej kolejnego już 7 sezonu Bielskiej Ligi Pokera.
    Turnieje będą się odbywały tak jak w poprzednich sezonach we wtorki o godzinie 19.00.
    Miejsce rozgrywek tak jak podczas ostatniego turnieju tamtego sezonu.
    Pub "Mały" na skrzyżowaniu ulic Piekarskiej i Legionów w Bielsku-Białej.Mamy tam do dyspozycji przygotowana sale ścisłe do rozgrywek.Struktura turniejów tak jak w 6 sezonie 3x50no limit rebay,3 x60 1R 1A,3 100 freezout i 10 turniej bounty.Co do sponsora to czekam na odpowiedz .

  2. #2
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    354
    Zapraszam na 1 turniej 7 już sezonu we wtorek 07.12.2010.
    Gramy jutro 50 no limit rebay.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2010
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    7
    bylem, zobaczyłem, nie zwyciężyłem pozdrawiam wszystkich, nawet tego który nie odpisuje

    ps. nie przypuszczałem że może być tak poważnie to raz, a dwa, już mam swoje zdanie o 30 ver. 50 50 to "prawie" dwa wejścia za 30 więc można sobie pozwolić na więcej a nie "murować się"

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    A dzięki za pozdrowienia

    "Bylem, zobaczyłem, nie zwyciężyłem" - faktycznie nie byliśmy może zbyt gościnni ale są tacy co mówią, że można z nami wygrać - zapraszamy więc ponownie. Pozwolę sobie wtrącić, że u nas na no limit rebuy nie doświadczysz "murowania się" w fazie rebuy... u nas ciężko jest doświadczyć tego na freezoucie Takie już u nas akwarium...

    A Wy pozostałe - dzięki za dużo rebuyów i niezły prezent na , zwłaszcza Donkowi z którym grałem HU (a raczej po którym przejechałem się wczoraj w HU - czego megastack do myśli nie dopuszczał).
    Gdy już mistrzowską i perfekcyjną grą doprowadziłem do wyrównania stacków nadeszła kluczowa w HU chwila:

    Żałujcie, że nie widzieliście jego błysku i nadziej w oczach, gdy wrzucił olka na turn z flushdrawem i gutshotem do pokera. Rzucił krótko okiem na moją rękę i zobaczył u mnie "tylko tripsa" (w którego zresztą nie uwierzył ani po flopie ani po turnie )...

    Udzieliłem mu jednak szybkiej lekcji, że KKK + 22 to full i krótko wyjaśniłem mu, co to znaczy "być dead"

    Gutshot do pokera "dziwnym trafem" nie spadł

    Ale cóż - młody jest, może wyciągnie kilka wniosków...



    Cain.

    P.S. Będą też tacy, co twierdzić będą, że miałem wczoraj trochę farta na FT
    Ostatnio edytowane przez Cain ; 08-12-2010 o 10:55

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    124
    Wszystko co najważniejsze w "fraszce" powyżej zawarte jest w " P.S. "

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2010
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    7
    kradnąc hasło FullTilt-a : graj, rozmawiaj i ucz się od najlepszych

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    103
    Czytając wypociny kolegi powyżej nie mogę zrozumieć jak to się dzieje że gracz o takim potencjale, umiejętnościach, i nieskończonym talencie wciąż tkwi w tym kraju i uczestniczy w czymś tak przyziemnym jak Bielska Liga Pokera... Nie rozumiem... Taki Rekin przy jednym stole z prostymi szarymi ludźmi? Powinien siedzieć w Vegas i trzepać miliony! A propo wczorajszego turnieju to zwycięstwo absolutnie zasłużone bez dwóch zdań. Wszystkie zagrania fantastyczne tylko można gratulować i podziwiać! Niech nikt nie próbuje nawet tłumaczyć szczęściem rozdań typu TT kontra JJ i T na flopie czy też A5o kontra JJ i strit na Piątce... Nie to nie szczęście po prostu gracze tego kalibru mają to niezawodne przeczucie! My zwykłe grajki nigdy tego nie pojmiemy!!!
    Mógłbym wymieniać zalety Caina jeszcze cały wieczór ale wiem że nie muszę bo wszyscy zdajemy sobie sprawę że w pojedynku z Nim nie mamy szans!
    Nie wiem czy iść w ogóle jutro na Mastersa bo boję się kompromitacji... no ale chyba pójdę zawsze mogę powalczyć o to Drugie miejsce...
    Taki profesjonalizm w parze z taką skromnością to naprawdę EWENEMENT!!! MIÓD!!!

    PS.: Zakładam fanklub. Przyjmuję zapisy... ktoś chętny?

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    "PS.: Zakładam fanklub. Przyjmuję zapisy... ktoś chętny? "

    Ja

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    A tak z innej beczki:

    Ma ktoś pełne wyniki wtorkowego turnieju? Legacy może?

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    124
    Też bym się zapisał ale podobno składka członkowska to 150, Caina to stać a mnie nie.