Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Nowy temat, bo nie spotkałem się nigdzie na forum z czymś takim, albo nie wiem jak to znaleźć.

    Chciałem pograć w końcu gdzieś indziej niż na SportingBet i znalazłem SunPoker.com z fajnym bonusem przy pierwszym depozycie oraz ciekawym bonusem miesięcznym. Jako, że nie posiadam konta w Nettelerze lub czymś podobnym zwracałem równierz uwagę na sposób dokonywania wpłat. Znalazłem tam opcję Debit/Credit Card, wydawało mi się (tylko wydawało) więc, że i kartą VISA z Inteligo dokonam wpłaty.
    Zarejestrowałem kartę i dokonałem wpłaty na kwotę 50$.
    Jakież było moje zdziwienie gdy pojawił się komunikat, że mój bank coś nie teges ( niestety nie spisałem co ), a parę sekund po tym dostałem sms`a o obciążeniu mojego konta na kwotę 49 zł. i parę groszy.

    Czy ktoś obeznany w temacie mógłby mi naświetlić nieco sprawę "o co chodzi?"

    Z góry dzięki za odpowiedź.

    PS. ...i tych 5 dych pewnie nie odzyskam ?...

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Bytom, Bielsko - Biała
    Posty
    126
    Nie jestem obeznany w temacie ale dam ci zlota rade:
    Zaloz konto w NETELLER

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    dokładnie co jak co ale majac netelera masz wszystko w du...

    zero problemow z wpłatami i wypłatami zalozenie to przeciez 5 minut. potem poczekac na rejestracje konto i juz .

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Zadzwon do banku, opowiedz co sie stalo i niech Ci wyjasnia sprawe albo oddadza kase.

  5. #5
    A jak już rozpocząłem temat to powiedzcie czy mając konto w Nettelerze konieczna jest karta Netteler, czy można robić wpłaty i wypłaty przelewem z konta np Inteligo ?

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    mozesz robic wplaty i wyplaty za pomoca konta, ale karte neteller i tak mozesz dostac za darmo, wiec mozesz sobie ja zamowic. w przypadku kiedy szybko bedziesz potrzebowal wyplacic gotowke, bedzie to bardzo pomocne, pozdr

  7. #7
    Dzięki chłopaki za pomoc..., a co do 5 dych to może za tydzień odzyskam...