Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    12
    Witam

    pierwszy raz opisuje "rękę" dlatego z góry przepraszam za wszelkie niedociągnięcia

    sytuacja wygląda tak:

    FT 6 graczy

    blindy 600/1200 ante (nie pamietam dokladnie) 150

    Gracz A: fold
    B: fold
    C: 3600 (50-55BB) (opis gracza poniżej)
    CO: fold
    BU: fold
    BB/Hero: AJs, stack 12.5k (10BB)

    SB nie ma, ponieważ gracz odpadł rozdanie wcześniej

    Gracz C - chipleader od dłuższego czasu, stack ok 55k, blindy kradł dość często jak to CL, kilka razy próbowałem mu ukraść blind'a, to zwykle odpowiadał all in'em. Nie sprawdziłem go ani razu, lecz czasem pokazywał karty. Przeważnie miał coś w stylu AK,QQ (tyle pamiętam), za każdym razem kiedy pokazał karty pisał "good read", czasem nie pokazał i też tak pisał (co najprawdopodobniej miało mnie zmylić)

    Obstawiałem go na KQ, Ax, 22+

    No właśnie, i teraz pytanie, jak powinienem zagrać...
    1) insta ALL IN ?
    2) call i ALL IN na flopie (nie ważne jakim)
    3) call i ALL IN na flopie jeśli trafie cokolwiek (nawet draw'a)
    4) call i check z betem na turn jeśli on też zaczeka
    5) call check i ALL IN
    5) call check fold
    6) czy może fold pre plop

    możliwości jest mnóstwo...

    Ja wybrałem opcję pierwszą,
    okazało się ze ma 88 i przegrałem coin flip'a

    interesuje mnie jak wy byście rozegrali tą rękę...
    piszcie bo jestem mega ciekawy

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Podaj, chociaż przybliżoną, wielkość pozostałych stacków bo to tutaj bardzo ważne. Jeżeli miałeś zdecydowanie najmniejszy stack to opcje 1 i 2 są najlepsze.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Ja gram shove chyba ze ktos ma 1-3bb

  4. #4
    Biorąc pod uwagę, że gramy by wygrać to dla mnie easy push. Chyba, że 4 pozostałych ma 2-5 BB

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Jeżeli jesteś najmniejszym stackiem to wg mnie easy push.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    12
    Gracz A: 16k
    CO: 21k
    BU: 27k

    wydaje mi się że powinienem wybrać opcję 3... zawsze istnieje możliwość ze gracz A odpadnie przedemną (raczej nie byłoby problemu jakbym próbował mu ukraść blind'a, 2 razy blind steal i nasze stacki by się wyrównały) dlatego powinienem shove'ować tylko "pewne" ręce, a w tym przypadku AJ (moim zdaniem) do takich nie należy (w tej konkretnej sytuacji, czyt. podbicie CL'a)... pytanie polega na tym czy warto czekać i spasować tego AJ.

    moze dla was sytuacja jest jasna, ale dla mnie (szczerze mówiąc) jest to jedna z trudniejszych rąk, jeśli weźmiemy pod uwagę również stacki będące jeszcze w grze...
    Ostatnio edytowane przez slepyck ; 03-12-2010 o 15:09

  7. #7
    Stacki pozostałych graczy potwierdzają, że to jest all-in.
    Co do trzeciej opcji; mając 10 BB i decydując się na call nie masz ABSOLUTNIE już możliwości tego potem spasować. A przy 6 graczach, tych stackach, to AJs jest naprawdę "pewną" ręką.
    Wydaję mi się, że zbytnio przejmujesz się wynikiem. Liczy się decyzja, a ona wg mnie (i chyba nie tylko mnie) była w 100% poprawna.

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    poza tym jeżeli tylko callniesz to dasz pozostałym przeciwnikom lepsze pot oddsy do obejrzenia flopa, więc call przy tych stackach absolutnie odpada, jeżeli był to naprawde agresywny gracz a Ty masz 10 BB i jest to FT to jak dla mnie easy push :P

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez dypson18 Zobacz posta
    poza tym jeżeli tylko callniesz to dasz pozostałym przeciwnikom lepsze pot oddsy do obejrzenia flopa
    Jakim pozostałym przeciwnikom???

    Ludzie, poświęcajcie chociaż chwilę na "analizy".

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    13
    izi push