Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 57
  1. #31
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    19
    Widze ,ze nie jestescie otwarci na nowych graczy, jak mam zdobyc osobe polecajaca skoro nie znam nikogo z waszego srodowiska, jesli umieszczacie turniej na forum ogolnodostepnym to chyba po to ,zeby zachecic do udzialu w nim, a jak chcecie sobie robic turniej "zamkniety" tylko dla znajomych to wyslij/wyslijcie wszystkim smsy i beda wiedziec.

  2. #32
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    195
    polecam pojawic sie na paru latwiej dostepnych turniejach/cashach na starcie chociaz kilka razy i tam jak juz pytac o RS w momencie kiedy jakikolwiek bywalec chociaz zacznie Ciebie kojarzyc.

  3. #33
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Moim zdaniem Exilim ma tutaj sporo racji. Cytuje z watku ogolnopolskiego Poker Live:

    "Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich graczy TH do Wielkopolski na Świąteczny Turniej Gwiazdkowy organizowany w dniach 17-19 Grudnia w klubie RS-U mieszczącym się koło Poznania."

    Wszystkich czy wszystkich znajomych czy nawet wszystkich znajomych znajomych? Dla mnie wszystkich = wszystkich.

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    19
    Ja wszystko rozumiem i sie nie oburzam, ale skoro oglaszacie Wielki Turniej Gwiazdkowy to z takim podejsciem słowo Wielki w tytule traci sens. Widze ,ze nie macie jeszcze kompletu wiec jesli jednak dostalbym "dzika karte" to chetnie wpadne;] pozdro

  5. #35
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    19
    Jeszcze biorac przyklad z kolegi nademna zacytuje naglowek Waszego turnieju.

    MAMY ZASZCZYT ZAPROSIĆ
    WSZYSTKICH GRACZY Z CAŁEJ POLSKI NA
    " WIELKI TURNIEJ GWIAZDKOWY"

  6. #36
    Cytat Zamieszczone przez dzudas Zobacz posta
    Szanowny Kolego nie oburzaj się bezpodstawnie.
    Całkowicie zgadzam się z podejściem właścicieli oraz organizatorów.
    Chyba wszyscy grający w pokera mają na względzie dobro całej społeczności oraz miejsc gdzie jeszcze można się spotkać i pograć.
    Polecam wysłuchanie propozycji Fatala, gość naprawdę dobrze gada
    Pozdrawiam
    Dzudas
    Dzudi, zaproś poprzez PMke kolegę na cokolwiek do cool i będzie po problemie. Jemu zależy, żeby zagrać w WTG, wiec najlepiej żeby wpadł tam dzisiaj/jutro na cash i po problemie.

    Pozdrawiam

    PS Ja ze Zdunkiem nie pojawimy się na WTG tylko i wyłącznie przez wyjazd. Życzę wszystkim udanej zabawy i do następnego

  7. #37
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Poproszę o wypisanie.

  8. #38
    Dołączył
    Jul 2010
    Przegląda
    Oborniki Wlkp.
    Posty
    45
    proszę o wypisanie, w formie protestu przeciw dyskryminacji, zapraszam na własny turniej GG 28523112

  9. #39
    Mozesz dosc pewnie zapisac Panie Organizatorze... Co z tym side betem. bo jestem zainteresowany? Robimy wspolna pule czy gramy heads-upy? W kazdym badz razie deal me in.

    Pozdrawiam
    Kwiatas

  10. #40
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    3
    .